Home / Новини / Події / Загальнуніверситетські

Офіційним цифровим інтернет-ресурсом Українського державного університету імені Михайла Драгоманова є сайт https://udu.edu.ua, а також сайт Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова https://npu.edu.ua до того часу, поки його контент перебуває в актуальному стані.

Детальніше >>

  23 грудня 2022 року почесний професор та член Наглядової ради університету Морітц Гунцінґер (Німеччина) прилетів з Франкфурта до Києва, щоб 24 грудня провести католицький Святвечір у колі друзів Драгомановського університету. Наступні два дні він присвятив зустрічам з керівництвом закладу та Національною академією педагогічних наук. Було обговорено перспективи подальшого розвитку університету, можливості співпраці.

  Перед від’їздом Морітц Гунцінґер зауважив, що глибоко вражений оптимізмом і стійкістю всіх, з ким спілкувався в Україні, та, користуючись кожною нагодою, планує переконувати політиків у Берліні та Брюсселі, що європейські цінності потрібно захищати в Україні.

Національний фонд досліджень України ініціював фандрейзингову кампанію, спрямовану на залучення позабюджетних коштів на поновлення грантової підтримки проєктів з виконання наукових досліджень і розробок, реалізацію яких через збройну агресію рф не було продовжено та розпочато в 2022 році, а також на грантову підтримку проєктів за іншими напрямами у межах нових конкурсів.

Деталі  >>> https://nrfu.org.ua/fundraising/

Інвестуйте в дослідників та їхні ідеї, які є цінними для України і світу!

   Підтримка світу та міджнародних партнерів для України сьогодні дуже важлива. Університети зі свого боку також працюють над розвитком міжнародного співробітництва, взаємодопомоги та взаємопідтримки. Міжнародна співпраця у галузі освіти та науки, участь у міжнародних наукових проєктах, академічна мобільність студентів та багато ін. серед пріоритетних завдань Драгомановського університету.

   13 грудня 2022 року в університеті вшанували пам'ять Миколи Івановича Шкіля, доктора фізико-математичних наук, професора, академіка НАПН України, дослідження якого були присвячені розробці асимптотичних методів інтегрування диференціальних рівнянь та їх систем. Він був керівником наукової школи «Проблеми наближених методів розв'язання диференціальних та інтегральних рівнянь», яка виплекала не одне покоління науковців.

   Сьогодні, 6 грудня 2022 року, в Україні відзначають свято тих, завдяки кому ми маємо можливість жити у рідній країні і спілкуватися рідної українською мовою, зберігати українські традиції, навчати дітей, прищеплюючи їм питомі цінності українського народу. Все це можливо завдяки нашим Збройним силам України.

   Доземний уклін вам за ваші мужність, витримку, стійкість, майстерність, за те, що виборюєте право незалежності і свободи нашої Батьківщини. Ви опора і захист, сила і гордість України! Саме завдяки вам ми маємо можливість жити у вільній країні.

   На початку грудня Верховна Ради України прийняла Постанову «Про призначення у 2022 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук», якою пропонується за результатами проведеного конкурсу присудити у 2022 році 30 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук.

  Зокрема, стипендію призначено нашому співробітнику – доктору філософських наук, професору Терепищому Сергію Олександровичу – на виконання наукової (науково-технічної) роботи: «Медіаграмотність та соціальна відповідальність освітян в умовах інформаційної війни». Мета роботи – розробка теоретико-методологічного та практичного інструментарію формування медіаграмотності дорослого населення в умовах інформаційної війни.