IMG 0144У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова вручили мантію та диплом Почесного доктора університету Депутату Європейського парламенту, Члену Президії Європарламенту , професору з Польщі Адаму Каролю Карському. Це перший Депутат Європарламенту у когорті драгоманівських почесних.

За словами пана Карського, це для нього велика честь і відповідальність, адже професор планує прочитати кілька лекцій з міжнародного публічного права та європейського права для студентів Драгоманівського вишу під час свого другого візиту.

Під час вручення мантії відбулось також підписання комюніке про утворення Міжнародної Парламентської Місії сприяння розвиткові Європейського Парламентаризму в Україні. Документ скріпили підписами ректор НПУ Віктор Андрущенко, депутат Європарламенту Кароль Карський, Почесний Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії «Європейська Україна», заступник голови Громадської ради при МЗС України Вячеслав Бутенко та Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії Наталія Мусієнко.

Серед високих гостей заходу до України прибув Почесний професор НПУ Морітц Гунцінгер. Пан Морітц вручив міжнародні нагороди гостям за розвиток і розбудову європейської освіти від Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи.

«Для університету це новий крок у його міжнародній співпраці. Ми лише відкриваємо для себе таку сторінку налагодження тісних академічних і культурних зв’язків з Європарламентом. Але це разом з тим планомірне та системне виконання наших першочергових завдань – яскрава присутність НПУ імені М. П. Драгоманова у європейському освітньому і науковому просторі. Наші вчені-педагоги вже добре відомі і знані на теренах Європи і на часі вибудовування нашої першості серед європейських педагогічних навчальних закладів», - розповів ректор НПУ Віктор Андрущенко.

Прикрасив захід концерт від Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки під керівництвом Героя України, директора Інституту мистецтв, проректора університету Анатолія Авдієвського.

З Міжнародним днем студента!

student    Дорогі наші студенти! Зараз у вас найпрекрасніший час у житті, адже ви постійно пізнаєте щось нове і цікаве. Своїми знаннями, креативністю та критичним мисленням ви змінюєте цей світ на краще. Попереду у вас прекрасні перспективи та пам’ятайте, що саме від вас залежить майбутнє України. І кожен ваш успіх, кожна ваша перемога – це крок вперед у розвитку нашої держави! Ви – цвіт української нації, прогресивна й активна сила, що рухає її вперед.

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента! І нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

Завжди пам’ятайте, що студент у НПУ імені М. П. Драгоманова є центральною постаттю в університеті. Й адміністрація, й увесь професорсько-викладацький склад нашого вишу завжди радий вислухати і допомогти вам у будь-якому питанні, реалізації ваших задумів і проектів. Адже студенти у нас – найкращі!!!

З найкращими побажаннями

ректор Віктор Андрущенко

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

З Днем української писемності та мови

mova

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

avp  Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 22 листопада 2018 року о 12:00 в ауд.231 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на лекцію, яку проводитиме людина, що вміє пробудити справжній інтерес до філософії, професіонала, який поділиться своїми секретами пізнання життєвих істин, розкриє питання ролі й місця філософії у суспільстві та спільно з вами спробує з'ясувати у чому ж полягає сенс людського буття.

Лектор – ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко.

Тема лекції: «ЯК Я РОЗУМІЮ ФІЛОСОФІЮ».