Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

IMG 0144У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова вручили мантію та диплом Почесного доктора університету Депутату Європейського парламенту, Члену Президії Європарламенту , професору з Польщі Адаму Каролю Карському. Це перший Депутат Європарламенту у когорті драгоманівських почесних.

За словами пана Карського, це для нього велика честь і відповідальність, адже професор планує прочитати кілька лекцій з міжнародного публічного права та європейського права для студентів Драгоманівського вишу під час свого другого візиту.

Під час вручення мантії відбулось також підписання комюніке про утворення Міжнародної Парламентської Місії сприяння розвиткові Європейського Парламентаризму в Україні. Документ скріпили підписами ректор НПУ Віктор Андрущенко, депутат Європарламенту Кароль Карський, Почесний Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії «Європейська Україна», заступник голови Громадської ради при МЗС України Вячеслав Бутенко та Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії Наталія Мусієнко.

Серед високих гостей заходу до України прибув Почесний професор НПУ Морітц Гунцінгер. Пан Морітц вручив міжнародні нагороди гостям за розвиток і розбудову європейської освіти від Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи.

«Для університету це новий крок у його міжнародній співпраці. Ми лише відкриваємо для себе таку сторінку налагодження тісних академічних і культурних зв’язків з Європарламентом. Але це разом з тим планомірне та системне виконання наших першочергових завдань – яскрава присутність НПУ імені М. П. Драгоманова у європейському освітньому і науковому просторі. Наші вчені-педагоги вже добре відомі і знані на теренах Європи і на часі вибудовування нашої першості серед європейських педагогічних навчальних закладів», - розповів ректор НПУ Віктор Андрущенко.

Прикрасив захід концерт від Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки під керівництвом Героя України, директора Інституту мистецтв, проректора університету Анатолія Авдієвського.

Прес-служба університету 

   

Короткі новини

Ідея Соборності: історія, сучасність, майбутнє

sobornist   Запрошуємо на засідання круглого столу та нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему: «Ідея Соборності: історія, сучасність, майбутнє», що відбудеться 21 січня 2019 року об 11.00 в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 231).

Детальніше...

Народна шана українським науковцям

     fortuna osnВітаємо когорту наших визначних науковців-драгомановців, зокрема ректора НПУ імені М. П. Драгоманова професора В. П. Андрущенка та професорів університету В. Б. Євтуха, В. І. Бондаря, В. П. Синьова, І. С. Булах, а також Ю. Г. Кондратьєва, М. І. Жалдака, Л. І. Мацько, О. Д. Дубогай, М. І. Шута з отриманням почесної відзнаки «Народна шана українським науковцям», приуроченої  до 100-річного ювілею Національної академії наук України від Генеральної дирекції МАРТІС «Золота Фортуна».

Детальніше...

Публікації, листи, рецензії на двотомне видання Віктора Андрущенка «Організоване суспільство» (2018)

organ suspОрганізований соціум зможе протистояти сучасним загрозам і викликам (стаття Анни Луканської; джерело: Голос України. № 246. 21 грудня 2018 р.)

Як побудувати організоване суспільство (стаття Марти Борисової; джерело: День. № 233 – 234, 21 – 22 грудня 2018 року)

Надходить час духовно-морального світогляду (інтерв’ю з В. П. Андрущенком, розмову вела Ольга Коноваленко; джерело: Освіта. № 51 – 52. 19 – 26 грудня 2018 р. С. 4 )

Філософський порядок дня. Ректор Віктор Андрущенко представив двотомник про новітнє державотворення (стаття Людмили Чечель; джерело: Україна Молода. № 141. 28 – 29 грудня 2018 р.)

"Я вірю в історичну місію українського народу" (стаття Володимира Денисенка; джерело: Урядовий кур'єр. № 7, 12 січня 2019 р. С. 12)

Лист-вітання з презентацією та виданням двотомника «Організоване суспільство» від Президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха

 

Шановні колеги!

conference     Запрошуємо вас до участі у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції  «Наукова спадщина академіка Івана Зязюна у вимірах сучасності та майбутнього», яка відбудеться 11-12 квітня 2019 р. на базі Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка.

     Детальну інформацію та умови ви можете знайти в інформаційному листі >>>

Прес-служба університету

Вітання від Президента Українського союзу промисловців та підприємців Анатолія Кінаха

USPP          Шановний Вікторе Петровичу!

   Вітаю Вас із презентацією Вашої книги, котра, на мою думку, є дуже актуальною наразі для України.

   У період геополітичних трансформацій, суспільних та економічних перетворень в Україні, її захисту від агресії РФ тощо саме структуроване громадянське суспільство – запорука наших перемог і процвітання в майбутньому.

   Важливо, щоб влада, бізнес та активна частина нашого соціуму – волонтери, інтелігенція, науковці – працювали разом над тими завданнями, які відповідають національним інтересам та сприяють благополуччю як держави, так і кожного окремого громадянина.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Merged день день

Переведення та поновлення  

Merged ПП1 ПП2

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 567 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід