Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Копия Open World - Nov 2012 087Олена Макаренко – магістрантка спеціальності «Освітні вимірювання» Інституту інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова заочної форми навчання 2012/2013 н. р., методист Центру моніторингу якості освіти НПУ, взяла участь у програмі з напрямку «Вища освіта та інновації».

Програма «Відкритий світ» фінансується центром лідерства «Відкритий світ». Вона покликана зміцнити взаєморозуміння та співробітництво між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

З послом України в США Моциком Олександром Федоровичем 

У рамках програми делегація з України відвідала старшу школи м. Рочестер (Rochester Early College International High School), Університет Рочестеру (University of Rochester), Коледж Монро (Monroe Community College), Колеж Назарет (Nazareth College), Технологічний інститут Рочестеру (Rochester Institute of Technology). Були організовані зустрічі з політиками м. Рочестер.

Крім професійної програми для делегації підготували широку культурну програму: поїздка до Ніагарського водоспаду, відвідання дитячого освітнього музею (TheStrong's National Museum of Play), художньої галереї м. Рочестера (The Memorial Art Gallery), театру Істмана (The Eastman Theatre) на концерт філармонічного оркестру Рочестера.

Насичена програма передбачала вітальну вечерю в Україні, одноденний інформаційний семінар у Бібліотеці Конгресу США, екскурсії м. Вашингтон штат Колумбія та перебування у декількох містах США, що були різними для окремих представників цієї делегації. Частині делегації у складі Олени Макаренко, Артема Буштрука, Ярослава Дудкова, Анни Глєбової, Ольги Української, супроводжуючої Ірини Химчак та перекладача Наталі Клімової випала можливість побувати у місті гігантів виробництва Kodak, Xerox, місті гостинних і приємних людей, місті Рочестер штат Нью-Йорк.

Технолог чний  нститут Рочестера 

У програмі також брали участь випускники 2012 р. магістратури спеціальності «Освітні вимірювання» Інституту інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова, яка ліцензована з 2011 р. у рамках реалізації проекту Tempus IV «Освітні вимірювання адаптовані до стандартів ЄС»:

Бодненко Тетяна Василівна – доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Навчально-наукового інституту фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Даньків Ольга Ярославівна – начальник організаційно-методичного відділу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Лисецький Федір Сергійович – начальник відділу психометрії Українського центру оцінювання якості освіти.

Open World - Nov 2012 096 

Магістрантку 2012/2013 н. р. О. Л. Макаренко та випускницю 2012 р. Т. В. Бодненко спеціальності «Освітні вимірювання» для участі у вищезазначеній програмі делегував Директор Центру моніторингу якості освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор В. П. Сергієнко.

Міжнародний відділ

   

Короткі новини

Про вступну кампанію 2018 року на радіо Голос Столиці

olephirenko     Шановні абітурієнти, батьки і ті, кого цікавить питання вступної кампанії 2018 року!  Усім, хто склав цьогоріч ЗНО і готується вступати до омріяного закладу вищої освіти, але все ще губиться у всіх цих правилах та умовах вступу, радимо переглянути цей сюжет >>> https://www.youtube.com/watch?v=7XbhI-NS42o

 Відповідальний секретар Приймальної комісії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Тарас Олексійович Олефіренко відвідав програму на радіо «Голос Столиці», де розповів про всі тонкощі вступу, що потрібно знати і як діяти кожному вступнику та багато іншого...

   Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цього року пропонує більше сотні різноманітних спеціальностей. А щоб не розгубитися у них, скористайтеся наступною програмою, яка, безсумнівно, допоможе Вам із вибором: http://vstup.npu.edu.ua/uk-ua/obery-svoyu-spetsialnist

Прес-служба університету

Програма «Непростий вибір»: психолог-логопед-дефектолог – хто це?

nepr vybir   Спеціальна освіта в Україні. Яка вона нині? Як її отримати? Які спеціалізації пропонує факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова?

     Хочете почути відповіді – програма «Непростий вибір» (ефір від 19 червня 2018 року) на RADIO HAYAT, де доктор педагогічних наук, професор, заступниця декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова Світлана Федоренко і магістрантка цього факультету Інна Ханас ознайомлять Вас із усіма особливостями і тонкощами професій  логопед, тифлопедагог, олігофренопедагог, сурдопедагог, ортопедагог, психолог та ін., а також повідають Вам особливості та переваги навчання на цих спеціальностях.

Прес-служба університету

Ще одна важка втрата для українського народу…

drach     На 82 році життя відійшов у кращий світ відомий український поет, перекладач, кіносценарист, літературний критик, член Наглядової ради НПУ імені М. П. Драгоманова Іван Драч.

 

Детальніше...

Рейтинг ВНЗ України "Топ-200 Україна 2018"

top 200       21 місце з 200 українських ЗВО та 1 місце серед педагогічних у цьому році посів Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова в академічному рейтингу ВНЗ України "Топ-200 Україна 2018".

 Рейтинг презентує Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" (http://www.euroosvita.net/) в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/).

Детальніше...

Запрошуємо на семінар

scopuslogo    Запрошуємо на семінар з депонування результатів інтелектуальної діяльності та користування наукометричною базою даних Scopus, який  відбудеться 13 червня 2018 року о 14.00 в ауд. 340 центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул.Пирогова, 9, 3 поверх).

    Нагадуємо, що в університеті відкрито вільний доступ до користування базами даних Scopus та Web of Science.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 497 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Вхід