Копия Open World - Nov 2012 087Олена Макаренко – магістрантка спеціальності «Освітні вимірювання» Інституту інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова заочної форми навчання 2012/2013 н. р., методист Центру моніторингу якості освіти НПУ, взяла участь у програмі з напрямку «Вища освіта та інновації».

Програма «Відкритий світ» фінансується центром лідерства «Відкритий світ». Вона покликана зміцнити взаєморозуміння та співробітництво між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

З послом України в США Моциком Олександром Федоровичем 

У рамках програми делегація з України відвідала старшу школи м. Рочестер (Rochester Early College International High School), Університет Рочестеру (University of Rochester), Коледж Монро (Monroe Community College), Колеж Назарет (Nazareth College), Технологічний інститут Рочестеру (Rochester Institute of Technology). Були організовані зустрічі з політиками м. Рочестер.

Крім професійної програми для делегації підготували широку культурну програму: поїздка до Ніагарського водоспаду, відвідання дитячого освітнього музею (TheStrong's National Museum of Play), художньої галереї м. Рочестера (The Memorial Art Gallery), театру Істмана (The Eastman Theatre) на концерт філармонічного оркестру Рочестера.

Насичена програма передбачала вітальну вечерю в Україні, одноденний інформаційний семінар у Бібліотеці Конгресу США, екскурсії м. Вашингтон штат Колумбія та перебування у декількох містах США, що були різними для окремих представників цієї делегації. Частині делегації у складі Олени Макаренко, Артема Буштрука, Ярослава Дудкова, Анни Глєбової, Ольги Української, супроводжуючої Ірини Химчак та перекладача Наталі Клімової випала можливість побувати у місті гігантів виробництва Kodak, Xerox, місті гостинних і приємних людей, місті Рочестер штат Нью-Йорк.

Технолог чний  нститут Рочестера 

У програмі також брали участь випускники 2012 р. магістратури спеціальності «Освітні вимірювання» Інституту інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова, яка ліцензована з 2011 р. у рамках реалізації проекту Tempus IV «Освітні вимірювання адаптовані до стандартів ЄС»:

Бодненко Тетяна Василівна – доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Навчально-наукового інституту фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Даньків Ольга Ярославівна – начальник організаційно-методичного відділу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Лисецький Федір Сергійович – начальник відділу психометрії Українського центру оцінювання якості освіти.

Open World - Nov 2012 096 

Магістрантку 2012/2013 н. р. О. Л. Макаренко та випускницю 2012 р. Т. В. Бодненко спеціальності «Освітні вимірювання» для участі у вищезазначеній програмі делегував Директор Центру моніторингу якості освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор В. П. Сергієнко.

Міжнародний відділ

   

Короткі новини

Запрошуємо до співпраці учасників АТО!

A T O   Шановні учасники антитерористичної операції! Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова засвідчує Вам свою повагу та запрошує до співпраці.

 Відновлення та вдосконалення професійних навичок і вмінь учасників антитерористичної операції шляхом професійного навчання, зокрема первинної професійної підготовки, перепідготовки, отримання іншої спеціальності на основі набутого раніше освітнього рівня та підвищення кваліфікації з урахуванням професійних знань та побажань можливе за рахунок коштів державного бюджету.

Детальніше...

Запрошення на семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів»

molod     Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Запорізький національний університет, Запорізька міська рада, Консалтингова компанія "Eurostar.Agency", Благодійний фонд "Оберіг" у співпраці з Університетом суспільних наук (UNS) та компанією Consulting Group 2027 запрошують учасників на семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів», який відбудеться  18 жовтня 2017 року у Запоріжжі.

Детальніше...

Матеріальна підтримка МОН випускникам педагогічних вишів

stud    Навчально-методичний центр університету інформує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" випускникам, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, уклали договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки та приступили до роботи, надається одноразова адресна грошова допомога у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Детальніше...

Організовуємо курси для ветеранів АТО

      ATOНещодавно в університеті розпочали організацію заходів з підготовки курсів англійської мови для ветеранів АТО. За додатковою інформацією щодо них, звертайтесь, будь ласка, на електронну адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Оголошення!

web of science zast     Шановні викладачі, аспіранти та студенти! Наукова бібліотека університету нагадує, що протягом року Ви маєте можливість користуватися наукометричною базою даних Web of Scince, доступ до якої передплачено університетом. Це платформа, яка дозволяє отримати доступ до наукової літератури з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Щоб скористатись ресурсом, потрібно зайти на сайт бібліотеки та натиснути віконце справа.

 

 

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 436 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід