Копия Open World - Nov 2012 087Олена Макаренко – магістрантка спеціальності «Освітні вимірювання» Інституту інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова заочної форми навчання 2012/2013 н. р., методист Центру моніторингу якості освіти НПУ, взяла участь у програмі з напрямку «Вища освіта та інновації».

Програма «Відкритий світ» фінансується центром лідерства «Відкритий світ». Вона покликана зміцнити взаєморозуміння та співробітництво між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

З послом України в США Моциком Олександром Федоровичем 

У рамках програми делегація з України відвідала старшу школи м. Рочестер (Rochester Early College International High School), Університет Рочестеру (University of Rochester), Коледж Монро (Monroe Community College), Колеж Назарет (Nazareth College), Технологічний інститут Рочестеру (Rochester Institute of Technology). Були організовані зустрічі з політиками м. Рочестер.

Крім професійної програми для делегації підготували широку культурну програму: поїздка до Ніагарського водоспаду, відвідання дитячого освітнього музею (TheStrong's National Museum of Play), художньої галереї м. Рочестера (The Memorial Art Gallery), театру Істмана (The Eastman Theatre) на концерт філармонічного оркестру Рочестера.

Насичена програма передбачала вітальну вечерю в Україні, одноденний інформаційний семінар у Бібліотеці Конгресу США, екскурсії м. Вашингтон штат Колумбія та перебування у декількох містах США, що були різними для окремих представників цієї делегації. Частині делегації у складі Олени Макаренко, Артема Буштрука, Ярослава Дудкова, Анни Глєбової, Ольги Української, супроводжуючої Ірини Химчак та перекладача Наталі Клімової випала можливість побувати у місті гігантів виробництва Kodak, Xerox, місті гостинних і приємних людей, місті Рочестер штат Нью-Йорк.

Технолог чний  нститут Рочестера 

У програмі також брали участь випускники 2012 р. магістратури спеціальності «Освітні вимірювання» Інституту інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова, яка ліцензована з 2011 р. у рамках реалізації проекту Tempus IV «Освітні вимірювання адаптовані до стандартів ЄС»:

Бодненко Тетяна Василівна – доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Навчально-наукового інституту фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Даньків Ольга Ярославівна – начальник організаційно-методичного відділу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Лисецький Федір Сергійович – начальник відділу психометрії Українського центру оцінювання якості освіти.

Open World - Nov 2012 096 

Магістрантку 2012/2013 н. р. О. Л. Макаренко та випускницю 2012 р. Т. В. Бодненко спеціальності «Освітні вимірювання» для участі у вищезазначеній програмі делегував Директор Центру моніторингу якості освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор В. П. Сергієнко.

Міжнародний відділ

   

Короткі новини

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

fizyka    На виконання наказу МОН України № 1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» фізико-математичний факультет Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Фізика” серед студентів класичних та педагогічних університетів.

Детальніше...

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20.02 1    Традиційно в цей день студенти, викладачі, випускники та співробітники Драгоманівського вишу вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні.
   Факультет філософської освіти і науки ініціює зустріч о 12.00 біля пам’ятного знаку  Героям Небесної Сотні у формі козацького хреста, встановленого на майданчику поблизу факультету мистецтв  по вул. Тургенєвській. Чекатимемо всіх!Ніколи не забудемо!

Прес-служба університету

В НПУ проводиться щомісячний семінар «ІКТ в освітньому процесі»

 seminar      Відповідно до угоди, укладеної між Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та корпорацією Microsoft, рішенням ректорату університету від 18 грудня 2017 року з метою підготовки сучасного методичного забезпечення навчальних курсів засобами програмного забезпечення корпорації Microsoft у рамках «Програми Microsoft Imagine Academy» на Факультеті інформатики буде проводитися щомісячний семінар «ІКТ в освітньому процесі».
Деталі на сторінці: http://www.fi.npu.edu.ua/microsoft-imagine-academy
 
 
Прес-служба університету

Запрошуємо на круглий стіл!

arhiv   Шановні колеги! Навчально-науковий інститут неперервної освіти, кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті запрошують взяти участь у круглому столі на тему «Державна політика у сфері архівної справи: завдання та виклики», який відбудеться 21 лютого 2018 року о 12.00 в конференц-залі центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова (ауд. 231).

    Мета заходу – привернути увагу суспільства та органів влади до проблеми розвитку архівів як важливих установ національної пам’яті.

Детальніше...

УВАГА!

kalendar 1      З метою раціонального використання робочого часу студентів і працівників університету та створення сприятливих умов для відпочинку і святкування 8 березня – Міжнародного жіночого дня, 1 травня – Дня праці, 28 червня – Дня Конституції України робочі дні перенесені з:

          - п’ятниці 09.03.2018 р. на суботу 03.03.2018 р.;

          - понеділка 30.04.2018 р. на суботу 05.05.2018 р.;

          - п’ятниці 29.06.2018 р. на суботу 23.06.2018 р.

Адміністрація університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Дні відкритих дверей  

дні відкритих дверей1

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 522 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід