Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Запрошуємо на круглий стіл

Запрошуємо на круглий стіл

alt

13 вересня 2011 року на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбудеться круглий стіл на тему «Роль і завдання сім’ї в Україні ХХІ століття», що проводиться Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова, Українською академією наук та Всеукраїнським благодійним фондом «Сім’я».

Метою круглого столу є вироблення пропозицій науковців України щодо сприяння відродженню, формуванню та підтримці морально здорової, щасливої української сім’ї та родини.

Проблемні блоки конференції, за якими будуть сформовані робочі секції:

• Стан і перспективи розвитку сім’ї в сучасному українському суспільстві;
  • Підготовка до життя в подружжі, моральне виховання;
  • Українська сім’я як об’єкт та суб’єкт державної політики.

Для участі круглого столу подати  письмову заявку з інформацією на юридичну адресу: м. Київ, вул. Пирогова, 9, НПУ імені М. П. Драгоманова (науковий відділ) або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,в якій зазначити:

1. Відомості про автора, місце роботи або навчання, посада.
  2. Тема доповіді і тези (до 2 сторінок), напрям роботи та назва секції, науковий ступінь, наукове звання, адреса домашня або службова, телефони, факс, e-mail.

Робоча мова круглого столу українська.

Матеріали просимо надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 5 вересня 2011 р. або на юридичну адресу НПУ імені М.П. Драгоманова

Текст доповіді для пленарного засідання обсягом від 7 до 9 сторінок, а для секційного 5 сторінок або фахова наукова стаття до журналу та збірника наукових праць (згідно вимог ВАК України).

Статті та тези за матеріалами круглого столу будуть опубліковані у фахових виданнях.

Оргкомітет конференції