Ярмаркуємо вакансіями

1 15ce34699fc6236b67158a7037c88af922 лютого 2013 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова розпочинаються Ярмарки вакансій для випускників університету 2013 року. Оберіть своє перше місце працевлаштування, випробуйте власні практичні здібності, доведіть, що ви найкращі у своїй професії! До участі у Ярмарках запрошуємо потенційних роботодавців, які забезпечать першим робочим місцем випускників університету, та студентів-випускників.

Організатори: відділ практичної підготовки та працевлаштування НПУ імені М. П. Драгоманова, адміністрації Інститутів.

Програма заходу:

22 лютого 2013 року зустріч з випускниками Інституту економіки та управління освіти (спеціальність «менеджмент і адміністрування») та Інституту іноземної філології (спеціальність «переклад»).

Місце і час проведення: 11.00 год., м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 341.

25 лютого 2013 року зустріч з випускниками Інституту фізичного виховання та спорту (спеціальність «фізичне виховання, спорт і здоров’я людини»).

Місце і час проведення: 12.30 год., м. Київ, вул. Тургенєвська, 3/9, ауд. 3-52 (спортивний комплекс)

01 березня 2013 року зустріч з випускниками Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій (спеціальність «соціологія, психологія»).

Місце і час проведення: 12.00 год., м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 341.

06 березня 2013 року зустріч з випускниками Інституту соціальної роботи та управління (спеціальність «соціальна робота, соціальна педагогіка, соціальна допомога»).

Місце і час проведення: 14.00 год., м. Київ, вул. Освіти, 6, конференц-зал.

Довідка:

Ярмарки вакансій – це спеціалізовані заходи, під час яких роботодавці та студенти-випускники мають можливість зустрітися один з одним. Роботодавці презентують свої компанії, наявні вакансії робочих місць, молодіжні програми набору. Студенти-випускники мають змогу представити своє резюме, дізнатися про вимоги до кандидатів, записатися на співбесіду.

Компанії-лідери українського ринку матимуть можливість знайти талановиті кадри для співпраці, провести моніторинг очікувань, побажань щодо працевлаштування студентів та донести свої побажання майбутнім співробітникам. У свою чергу, студенти-випускники зможуть більше дізнатись про найпростіші шляхи пошуку роботи, вимоги роботодавців, та знайти роботу своєї мрії.

Для реєстрації та отримання інформації звертатися за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кім. 155 з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 17.00, тел.: (044) 239 30 51 (Войтюк Ірина Вікторівна).

Вл. інф.