Шановні драгоманівці!

987238687673428978487326У зв’язку зі складними погодними умовами та для забезпечення комфортних обставин для роботи й навчання наказую: перенести навчально-виховний процес для студентів-драгоманівців з 25 березня на 30 березня 2013 р.; першому проректору з економіки й організації навчально-виховної роботи Олегу Падалці забезпечити життєдіяльність навчальних корпусів і гуртожитків НПУ у цей період, організувавши відповідне тепло й водопостачання, очищення дахів і прилеглих територій від снігу; директорам інститутів та керівникам підрозділів залишатися на своїх робочих місцях та 25 березня 2013 р. о 10.00 год. зібратися на оперативну нараду.

Усім іногороднім студентам, що на період 23-24 березня від’їхали за місцем постійного проживання, рекомендую не залишати домівок до покращення погодних умов.

Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова

Віктор Андрущенко