Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / «Творча особистість учителя: проблеми теорії і практики»

«Творча особистість учителя: проблеми теорії і практики»

picture-14253Кафедра педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує науковців до участі у наступному випуску № 21 (31) 16 серії «Творча особистість учителя: проблеми теорії і практики» збірника наукових праць «Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова», затвердженого ВАК України як фахове видання з педагогічних наук (Бюлетень ВАК України, 1999, № 5; 2004, № 8; 2010, № 5).

У змісті збірника передбачаються такі тематичні напрями:

- теоретико-методологічні засади педагогічної творчості, майстерності, професіоналізму освітянських кадрів;

- творчий учитель-професіонал в історії педагогічної думки;

- шляхи і засоби професійного та особистісного зростання майбутніх фахівців освітньо-виховної сфери у процесі професійної підготовки;

- професійно-творча самореалізація педагога у сучасній навчально-виховній практиці.

Детальніша інформація та контакти у Інформаційному листі >>