Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / День жалоби в НПУ: на світлу пам'ять Героїв Майдану

День жалоби в НПУ: на світлу пам'ять Героїв Майдану

IMG 049425 лютого 2014 року професорсько-викладацький і студентський колектив Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова вшановували світлу пам'ять загиблих у жорстоких протистояннях останніх місяців в Україні. Драгоманівці принесли квіти, свічки й свої щирі серця аби пом’янути тих, хто віддав життя, відстоюючи своє право на мирну, справедливу чесну долю своєї держави й народу.

Цьогоріч Драгоманівському вишу виповнюється 180 років. Але з часу свого заснування стіни цього навчального закладу не знали більш жалібної й сумної події, яка відбувалась у «Студентському дворику» цього дня. Сцену увінчали державний і університетський прапор із чорними стрічками і, здавалось, не вистачало зовсім слів для висловлення усього смутку, який зібрався в душах молоді й викладачів. Говорили тільки мокрі очі.

IMG 0332

Заспокійливу молитву прочитав проректор Київської духовної семінарії, протоієрей Олександр Трофимюк. І для усіх живих і загиблих зазвучала «Молитва за Україну» у виконанні Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки.

IMG 0363

IMG 0438

Слова співчуття й шани висловив ректор вишу Віктор Андрущенко, зазначивши, що тепер перед драгоманівцями постає головне завдання глибокої консолідації народу задля збереження національної цілісності й територіальної єдності держави. «Попереду у нас багато праці, мобілізація усієї миротворчої енергії, мудрості й добра на благо України», - зазначив ректор. На його голосне «Слава Україні!», прозвучало ще гучніше «Героям Слава!»

IMG 0342

IMG 0360