Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / «Фарт» розкриває таланти

«Фарт» розкриває таланти

a4ZGa CfYF411 квітня 2014 року в Національному педагогічному університеті імені Михайла Петровича Драгоманова відбувся гала-концерт щорічного Міжуніверситетського фестивалю-конкурсу аматорського мистецтва «Фарт». З ініціативи Центру культури та мистецтв НПУ та за підтримки Первинної профспілкової організації НПУ щороку всі студенти можуть розкрити свій талант і винести його на суд досвідченого журі, а якщо поталанить, то й зайняти призове місце.

Цього року до традиційного Драгоманівського «Фарту» приєднався Київський медичний університет Української Асоціації народної медицини. Його студенти також приймали участь у фестивалі. Особливою родзинкою був Соломон Камамба з Конго. Ще на відбіркових турах Соломон вразив усіх декламуванням українських віршів, а на гала-концерті підкорив публіку декламуванням поезії Т. Г.Шевченка «Заповіт».

3xP3kT3y-tE

Що ж до номінацій та нагород, то ось вони – переможці:

У номінації «Художнє слово»

1 місце – Міщенко Сергій, Інститут української філології імені Малишка

2 місце – Лапа Світлана, Інститут філософської освіти і науки

3 місце – Театр-студія «Міст», художній керівник Любота Віталій.

8PlEEoRGWJI

У номінації «Краще виконання твору Т. Шевченка» перемогу здобула Кириленко Юлія, Інститут української філології ім. Малишка.

У номінації «Авторська інтерпретація прозового тексту» перемогла Пащенко Світлана, Інститут управління та економіки освіти.

У номінації «Краще виконання авторського твору» кращим виявися Олексій Бордунов, Інститут української філології імені Малишка.

У номінації «Літературна композиція» перемогу виборов дует Петюх Вікторії та Ліщенко Віталіни Інститут управління та економіки освіти.

6yF-En2Cnqw

У номінації «Глядацькі симпатії» переміг Соломон Камамба, Медичний університет Української асоціації народної медицини.

У номінації «Краще виконання ліричного твору» кращими стали Назаренко Ліза, Інститут історичної освіти та Сидорова Анна, Інститут української філології ім. Малишка.

PKNlMXAXt38

Хореографія

2 місце – Філіц Лілія,Інституту соціальної роботи та управління

2 місце – Колектив FLIGHT, композиція «Жити не боючись» Інститут української філології імені А. Малишка

3 місце – Театр танцю «Резонанс», композиція «Очищення»

3 місце – Ансамбль народного танцю «Горицвіт»

EFjpsfqusoY

У номінації «Краща хореографічна імпровізація» перемогла Михайленко Віталіна з композицією «Незалежність», Інститут іноземної філології.

У номінації «Хореографічна пластика» - Матковська Юлія (солістка танцювального гурту «Рахат Лукум), композиція «Буря в пустелі» Інститут української філології імені А. Малишка.

Інструментальний жанр

За авторську інтерпретацію класичного твору диплом отримала Інструментальна група ансамблю «Золоте перевесло» (худ.керівник Дутка Юрій Васильович) Інститут історичної освіти.

За збереження традиції українського інструментального мистецтва              диплом отримала Анастасія Сосновська (Інструментальна група ансамблю «Золоте перевесло», худ.керівник Дутка Юрій Васильович) Інститут історичної освіти

За авторську інтерпретацію класичного твору диплом отримала Інструментальна група ансамблю «Золоте перевесло», художній керівник Дутка Юрій Васильович, Інститут історичної освіти.

m0YPS6TlXjo

Вокал

1 місце – Дегтяр Дар’я, Інститут політології та права.

2 місце – Волос Анастасія, Фізико-математичний інститут.

2. місце – Анастасія Тараненко, Інститут корекційної педагогіки та психології.

3 місце – Бойко Аліна, Київський медичний університет народної медицини.

3 місце – Кащій Соломія, Інститут української філології та літературної творчості імені А.Малишка.

3 місце – Ільмінська Олеся, Інститут корекційної педагогіки та психології.

rMKm8ZmKsgs

У номінації «Дует» перемогла Студія естрадного вокалу, Яна Саць, Міронов Олександр, Інститут іноземної філології.

За збереження національних традицій диплом отримав Соломон Камамба, Медичний університет Української асоціації народної медицини.

Вокал. Номінація «Ансамблі»

2 місце – Вокальний ансамбль «Октава», Фізико-математичного Інституту, художній керівник А.Шпак.

3 місце – Інструментальна група ансамблю «Золоте перевесло», худ.керівник Дутка Юрій Васильович,Інститут історичної освіти.

qwqaahMnlKo

Загалом це феєричне свято знову пройшло на славу, адже незмінною музою фестивалю залишається чудова жінка, талановитий педагог, режисер і художній керівник Народного аматорського театру «Вавилон» Ірина Савченко.

Олександра ДУДКО,

Світлини Ірини ТИЩУК