Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Ректор прийняв делегації з Польщі та Болгарії

Ректор прийняв делегації з Польщі та Болгарії

8564765За день до урочистого засідання Вченої Ради Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова очільник вишу Віктор Андрущенко прийняв офіційні делегації науковців з Польщі та Болгарії. До університету завітали ректор Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської, доктор педагогічних наук, професор Ян Лащик та ректор Софійського університету імені Климента Охридського, професор Іван Ілчев.

Завтра поважним ректорам за рішенням колективу студентів і професорсько-викладацького складу НПУ вручать академічні мантії і дипломи почесних професорів. Попередньо на зустрічі керівництво обговорило саму церемонію вручення та виступи іноземних колег і їх публічні лекції для студентства, чим зазвичай завершуються подібні заходи.

Традиція читання лекцій молоді Драгоманівського університету почесними професорами вишу з’явилася кільканадцять років тому. Вчені збирають цілі аудиторії охочих послухати фахівців-педагогів, філософів, соціологів міжнародного рівня. Виступи Яна Лащика та Івана Ілчева заплановані на наступний навчальний рік.