Сумуємо

987657654 - копияКолектив Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова глибоко сумує з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті доктора філософських наук, професора, академіка Української академії політичних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри філософії, проректора з наукової роботи університету Григорія Івановича Волинки.

Пішла з життя добропорядна, чесна, щира і чуйна людина, яскрава особистість, принциповий, відомий науковець, філософ, який присвятив своє життя розбудові педагогічної освіти та вихованню молоді. Він надихав колег власними ідеями та спрямовував усі сили на їх втілення.

Незаперечний авторитет Григорія Івановича завжди служив і слугуватиме нам яскравим прикладом. Університет втратив талановитого вченого, доброго друга і порадника. Спілкування з ним завжди було для нас подією і цю порожнечу від непоправної втрати ніхто не заповнить.

Схиляємо голови в скорботі разом із рідними, близькими, колегами, однодумцями і висловлюємо найщиріші слова співчуття родині Григорія Івановича. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Світла пам'ять про Григорія Івановича Волинку назавжди залишиться в наших серцях.

Колектив НПУ

імені М. П. Драгоманова