Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Завершилась студконференція «Освіта та наука у вимірах ХХІ століття»

Завершилась студконференція «Освіта та наука у вимірах ХХІ століття»

DSC 00835-16 квітня 2014 р. в Інституті розвитку дитини Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова відбулась щорічна звітно-наукова конференція студентів «Освіта та наука у вимірах ХХІ століття». Під час конференції студенти презентували свої наукові доробки з проблем дошкільної освіти та менеджменту соціокультурної діяльності.

У межах наукового заходу учасники конференції не лише проаналізували сучасні тенденції розвитку дошкільної галузі та соціокультурної сфери, але й у форматі круглого столу обговорили дискусійні моменти, протиріччя та перспективи розвитку сфер майбутньої професійної діяльності. Обмін досвідом та результатами власного наукового пошуку сприяв формуванню у студентів цілісного уявлення про майбутню професію, поглибленню фахових компетенцій, практичній реалізації принципу єдності науки та навчальної діяльності. За результатами конференції двадцять кращих статей будуть опубліковані на сторінках електронного журналу Інституту розвитку дитини «Студентські пошуки».

Вл. інф.