Міжнародний семінар

alt30 листопада – 1 грудня 2010 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбувся міжнародний семінар на тему «Використання інформаційних технологій у розвитку міжкультурних комунікативних навичок учнів при викладанні історії». В якості організаторів семінару виступили Рада Європи, Міністерство освіти і науки України, Інститут історичної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова та Всеукраїнська Спілка викладачів суспільних дисциплін та громадянської освіти. У заході взяли участь експерти Ради Європи, представники Міністерства освіти і науки України, керівники освітніх закладів, викладачі провідних педагогічних університетів, вчені-педагоги, методисти, вчителі.
       Семінар проводився в рамках програми, що реалізується Радою Європи та Європейським Союзом – «Заохочення культури прав людини в Україні та Південному Кавказі», і мав на меті ознайомити присутніх з європейським та вітчизняним досвідом підготовки вчителів історії до використання ІКТ, проаналізувати сприятливість впливу інформаційних технологій на розвиток міжкультурних комунікативних навичок учнів, спільними зусиллями визначити шляхи опанування учнями навичок, необхідних для самостійної роботи з ІКТ та ін. Вирішення зазначених питань сприятиме формуванню якостей конкурентоспроможного фахівця та вихованню інформаційної культури майбутніх учителів, що набуває особливої актуальності в сучасному інформаційному суспільстві.