Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режимі

День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режимі

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України працює в штатному та онлайн режимі.

Якщо вас цікавить будь-яка інформація стосовно вступу на навчання, ви можете зв’язатися з нами через сторінки в соціальних мережах Facebook та Instagram, а також подати всі необхідні копії документів через нашу поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Документи будуть опрацьовані Відбірковою комісію та буде видане направлення на медичний огляд.

Громадяни України, які мають статус військовослужбовця, на кафедру військової підготовки не приймаються.

Національний університет оборони України