Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / День відкритих дверей на факультеті педагогіки і психології

День відкритих дверей на факультеті педагогіки і психології

В умовах карантинних обмежень НПУ імені М. П. Драгоманова продовжує активно працювати в дистанційному режимі. І студенти, й викладачі вже звикли до онлайн-лекцій, проведення семінарських та практичних занять за допомогою різноманітних навчальних платформ. Проте випускникам шкіл цьогоріч випало справді нелегке завдання: у таких обставинах їм потрібно обрати правильний заклад для подальшого навчання. Тож прагнучи їм допомогти, колектив університету вирішив проводити Дні відкритих дверей на факультетах теж за планом. І хоча вони також будуть дистанційними, але майбутні абітурієнти зможуть познайомитися з університетом та обраним факультетом за допомогою презентацій, отримати вичерпні відповіді на свої запитання через різні соціальні мережі, месенджери та канали.

Отож, шановні абітурієнти! Факультет педагогіки і психології запрошує на День відкритих дверей 25 квітня 2020 року! Онлайн-зустріч відбудеться у цю суботу об 11:00 на платформі ZOOM (режим доступу:  https://zoom.us/j/97131713429), а також на telegram-каналі. Деталі про факультет, спеціальності, вступну кампанію у рубриці Абітурієнту

До зустрічі! Чекаємо на вас!   →Відеопрезентація

dvd fpp