Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Новий формат інтелектуального дозвілля та розвитку професійної компетентності "Твоя справа"

Інженерно-педагогічний факультет НПУ імені М. П. Драгоманова та Websmart. Сenter пропонують новий формат інтелектуального дозвілля та розвитку професійної компетентності.

Запрошуємо на online-конференцію ТВОЯ СПРАВА, яка відбудеться 26 травня 2020 року о 18:30.

МЕТА: Створення online-простіру для ефективної взаємодії людей з метою особистого розвитку, взаємообміну інформацією та професійним досвідом.

МІСІЯ: Популяризація активної життєвої позиції, розширення світогляду, прояв активної соціальної позиції, об'єднання людей ідеями, реальна участь в інтелектуальному розвитку суспільства та розбудові освітнього середовища.

ОСНОВНА ІДЕЯ: Інтелектуальне проведення часу. Створення руху захоплених своєю справою людей, зацікавлених в особистому розвитку і розширенні кругозору. Конференція не організовується для особливих інтересів політичних, релігійних, соціальних груп.

Що вас чекає на online-конференції ТВОЯ СПРАВА?

1) Отримайте продуктивну інформації без продажів і реклами.

2) Подарунки від спікерів і організаторів конференції.

3) Розширення світогляду і причетність до нового інтелектуального руху.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА але ОБОВ'ЯЗКОВА

Реєстрація для гостей за посиланням: http://sp7.expo.in.ua/

tvoya sprava 1

#ТвояСправа #WebsmartCenter #ІнженерноПедагогічнийФакультет #НПУДрагоманова #технологічнаосвіта #ігропрактика #педагогічнийкоучинг #карєрнийменеджмент #компютернаграфіка #ІПФмарафон_ВСТУП2020