Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Пленарне секційне засідання щорічної звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «ОСВІТА І НАУКА – 2021»

На Факультеті політології та права було проведено пленарне засідання щорічної звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2021» в онлайн-режимі.
   Із вітальним словом до учасників конференції звернувся декан Факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – доктор історичних наук, професор Б.І. Андрусишин та проректор з наукової роботи Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова - доктор фізико-математичних наук, професор Г.М. Торбін.

На пленарному засіданні студенти факультету представили наукові доповіді в галузі права та політичних наук.
   7 квітня 2021 року на факультеті працюватимуть секційні засідання.
   Бажаємо всім учасникам конференції успіхів, конструктивної роботи і нових здобутків!

Факультет політології та права