Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо Лауреата конкурсу «Молодий вчений року 2020!»

Вітаємо Лауреата конкурсу «Молодий вчений року 2020!»

Драгоманівська родина щиро вітає з перемогою у номінації "Аспірант року в галузі суспільних і гуманітарних наук-2020" Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року» Дар'ю Дмитрівну БИБИК, PhD (Social Work), старшого викладача кафедри соціальної освіти та соціальної роботи Соціально-правового факультету НПУ імені М.П. Драгоманова.

Надзвичайно радіємо з того, що Ваші наукові здобутки вже рухають українську науку вперед та мотивують до наукового пошуку інших. Ви заслужено увійшли до числа найкращих молодих вчених України!

Зичимо успіху у всіх подальших починаннях, розуміння і підтримки колег та однодумців, професійного задоволення і творчих перемог.  Прямуйте тільки вперед, до нових висот, наукових звершень та здобутків!

Bibik prev