Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо з заслуженими нагородами!

Вітаємо з заслуженими нагородами!

Відповідно до указу Президента України №186/2020 від 15 травня 2020 року з нагоди Дня науки за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм було відзначено державними нагородами України професорів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова:

gorbachuk

завідувача кафедри методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи професора Івана Тихоновича Горбачука - орденом "За заслуги" І ступеня;

savelev

декана факультету менеджменту освіти і науки професора Володимира Леонідовича Савельєва - званням "Заслужений працівник освіти України".

Драгоманівська родина щиро вітає з заслуженими нагородами та бажає подальших успіхів і вагомих здобутків в ім'я розвитку й процвітання української науки!

Пресслужба університету