Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Запрошуємо на відкриту лекцію!

Запрошуємо на відкриту лекцію!

У межах національної мобільності 19 грудня 2020 року о 15:30 кафедра теоретичної та консультативної психології факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та кафедра менеджменту освіти і практичної психології факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди проводять відкриту лекцію на тему «Основи віково-психологічного консультування».

Для того, щоб стати учасником зустрічі, необхідно мати електронну пошту в домені gmail.com і також попередньо зареєструватися за покликанням:

Після реєстрації в день проведення лекції за 30 хв. до початку всім учасникам буде надіслано покликання на лекцію в Google Meet та на відгук про лекцію.

Пресслужба університету