Головна / НОВИНИ / Події / У НПУ відкрився Фестиваль сучасного польського мистецтва

У НПУ відкрився Фестиваль сучасного польського мистецтва

IMG 8031У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова проходить Фестиваль сучасного польського мистецтва, другий Міжнародний художньо-виставковий проект, організований кафедрою образотворчого мистецтва Інституту педагогіки і психології. Фестиваль відкривали провідний спеціаліст Міністерства культури і національної спадщини Польщі Сесілія Малік, співголова Наглядової ради університету професор Анатолій Толстоухов, директор Інституту педагогіки і психології академік Володимир Бондар, почесний гість свята - заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Валерій Рудницький, а також - завідувач кафедри художньої освіти Краківського університету професор Кінга Лапот-Дзієрва і завідувач кафедри етики та естетики нашого університету Тетяна Андрущенко.

Викладачі та студенти в Галереї мистецтв університету (Гуманітарний корпус) можуть відкрити для себе емоційні настроєві абстракції Кінги Лапот-Дзієрви (Kinga Łapot-Dzierwa), вишукану за ритмами комп'ютерну графіку Роберта Малошовські (Robert Małoszowski), урбаністичний живопис відомого польського митця Яцека Пасечні (Jacek Pasieczny), неоекспресіоністичні мотиви живописця Петра Жаргуса (Piotr Jargusz), соціально спрямовані роботи фотохудожниці Сесілії Малік (Cecylia Malik) і дизайнера Каміла Баса (Kamil Baś), відео-арт проекти Матеуша Оконські (Mateusz Okoński).

Кафедра образотворчого мистецтва НПУ