Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

Протягом 17-25 серпня  за підтримки благодійного фонду VISBY представники Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова з навчальним візитом відвідали Стокгольмський Університет. Представники ІКПП професор Шеремет Марія Купріянівна та доцент кафедри логопедії Мартиненко Ірина Володимирівна вивчали у Стокгольмі досвід впровадження  альтернативної комунікації в роботі з особами з тяжкими порушеннями психофізичного розвитку.

Під час візиту було проведено низку зустрічей за участю керівництва Департаменту спеціальної освіти Стокгольмського університету. Також було обговорено перспективи та напрямки подальшої співпраці Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Стокгольмського університету.