Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / До святкування Дня художника

До святкування Дня художника

В Інституті педагогіки і психології проходять заходи, присвячені святкуванню 12 жовтня 2008 р. Дня художника. Організатором і координатором подій виступає кафедра образотворчого мистецтва. Щорічну подію відкрито у неділю відвідинами Національного художнього музею України. Традиційно на цю подію запрошують усіх бажаючих студентів і викладачів. Цього року вони могли прослухали лекцію мистецтвознавця і культуролога професора Шевнюк О.Л. «Антропологічний проект українського образотворчого мистецтва XII-XVIIIст.ст.». Присутні стали свідками розгортання образу людини у вітчизняному мистецтві в його середньовічних, ренесансних і барокових вимірах. Для них розкрився символічний світ знаних шедеврів української культури, таких як «Юрій Змієборець», «Розп’яття із Леонтієм Свічкою», «Дерево життя з майстром Самуїлом», «Портрет Гудими», «Портрет Гамалії», «Портрет Долгорукого» тощо.