Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Засідання ректорату НПУ ім. М.П.Драгоманова

Засідання ректорату НПУ ім. М.П.Драгоманова

alt

14 березня 2011 року відбулось засідання ректорату НПУ імені М.П.Драгоманова. Було заслухано питання "Про практичну спрямованість підготовки спеціалістів в галузі корекційної освіти".

З інформацією виступили директор Інституту корекційної педагогіки та психології, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Синьов Віктор Миколайович та голова робочої групи, директор Інституту гуманітарно-технічної освіти, доктор педагогічних наук професор, Корець М.С. Ректорат констатував, що колективи 6 кафедр ІКПП здійснюють значну роботу щодо забезпечення належного рівня готовності майбутніх фахівців з спеціальностей "Корекційна освіта", "Психологія (спеціальна, медична)" до плiдної практичної діяльності.