Унікальна вистава

alt

9-10 листопада 2011 р. в Інституті корекційної педагогіки та психології відбулась унікальна подія – творчий семінар із залученням осіб з особливими потребами. Педагоги, студенти, вихованці спеціальних реабілітаційних служб у творчому процесі протягом двох днів разом готувалися до вистави, яку презентували в актовій залі гуманітарного корпусу 10 листопада.

Визначальним семінар є ще й тому, що об’єднав педагогів із різних держав і регіонів України - БДПУ імені М. Танка (Мінськ, Білорусь), Тбіліського державного педагогічного університету (Грузія), різних освітніх установ Києва, Полтави, Львова, Кіровограду, Харкова. Учасники семінару ознайомились з досвідом діяльності Share Music Sweden, працювали згідно основних принципів діяльності цієї організації.

alt

Проведення семінару відбувалось у межах міжнародного освітнього проекту "Дай!" за фінансової підтримки Шведського Інституту. Проект ініційовано НГО "Share Music Sweden" та Інститутом корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова. Координацію здійснювали Софія Александрсон (Швеція) та Ірина Мартиненко (Україна). Виконавцями проекту від української сторони стали викладачі кафедри логопедії і спеціальної психології та медицини - Владислав Тищенко та Валентина Олефір. Наступним кроком проекту буде семінар у Тбілісі, учасниками якого будуть представники ІКПП НПУ імені М. П. Драгоманова.

Вл. інф.