Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Драгоманівці на міжкафедральному науковому семінарі

Драгоманівці на міжкафедральному науковому семінарі

СTЛ-TП--TЛ6Викладачі кафедри іноземних мов та методики їх викладання Інституту педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова 22 листопада 2012 р. стали активними учасниками міжкафедрального наукового семінару, що проводився спільно з представниками Педагогічного інституту Київського університету імені Б. Грінченка «Сучасні освітні стратегії формування професійної компетентності майбутніх учителів початкової школи».

Актуальність теми співзвучна з основним напрямом науково-дослідницької роботи кафедри «Формування ключових компетенцій як основа комунікативно-орієнтованого навчання іноземних мов».

СTЛ-TП--TЛ

Викладачі НПУ підготували актуальні доповіді та презентували їх своїм колегам: старший викладач Пуха З. Д. – «Соціокультурний напрям підготовки майбутніх вчителів у контексті нової парадигми освіти»; доцент Гудій С. О. – «Педагогічні умови оптимізації процесу вивчення англійської мови для формування у студентів вищих навчальних закладів соціокультурної компетенції»; доцент Бернацька О. В. – «Теоретичні основи формування матеріалу соціокультурної компетенції майбутніх учителів початкової школи та іноземної мови»; доцент Попова Л. М. – «Навчання англійської мови з використанням інформаційних технологій»; професор Махінов В. М. – «Формування соціокультурної компетенції учнів під час навчання іноземної мови».

6

Матеріали міжкафедрального семінару будуть надруковані в електронному збірнику «Науковий вісник з педагогіки і психології». Під час семінару висвітлювались сучасні освітні стратегії викладання іноземних мов, психологічні аспекти підготовки майбутніх учителів початкової школи, особливості формування професійної компетентності майбутніх учителів початкової школи.

Колектив кафедри