Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року відбулась серія вибухів, яка зруйнувала четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції. Це була найбільша техногенна катастрофа та найжахливіша трагедія ХХ століття.

chornobyl

Щороку в кінці квітня НПУ імені М.П.Драгоманова спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація «Афганці Чорнобиля»" проводить концерт-реквієм «Чорнобиль – молодь буде пам'ятати», аби зберегти пам’ять про тих, хто хто йшов на смерть заради нашого життя. І 2021 рік не став винятком.

Автори проєкту: декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, заслужений діяч мистецтв України, доктор педагогічних наук, професор Василь Федоришин та народний депутат України V і VI скликань, голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля»», професор Олександр Рябека.

Окрема вдячність за постійну підтримку проєкту ректору НПУ імені М.П. Драгоманова, академіку Віктору Андрущенку.

Трансляцію заходу можна переглянути  за покликанням https://youtu.be/hzoi8OFcdIE

Пресслужба університету