Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / «Комунікація для усіх»

«Комунікація для усіх»

DSC 0193У Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова з 28 червня – 2 липня 2013 року відбулась ІХ Східно- та Центральноєвропейська Регіональна конференція з проблем альтернативної і допоміжної комунікації «Комунікація для всіх» організована Інститутом корекційної педагогіки та психології, ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів», ВГО «Національна Асамблея інвалідів України».

Конференцію урочисто відкрили Григорій Волинка – проректор з наукової роботи, професор, завідувач кафедри філософії НПУ імені М. П. Драгоманова, доктор філософських наук; Валерій Сушкевич – голова Національної Асамблеї інвалідів України, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів; Віктор Синьов – директор Інституту корекційної педагогіки та психології, академік НАПН України, професор, доктор педагогічних наук.

У конференції взяли участь учасники з 12 країн світу та усіх регіонів України.

На закритті конференції зі словами вдячності за організацію та проведення заходу до учасників звернулися: М. К. Шеремет – заступник директора з наукової роботи ІКПП НПУ, Ірина Мартиненко (ІКПП), Катерина Глушенко (ІКПП), Лія Каліннікова (Росія – Швеція), Корнелія Бодорин (Молдова), Маргарета Йонісче (Швеція), Тетяна Горудко (Білорусь), Ден Хансон (США), Лариса Ковригіна (Росія).

Вл. інф.