Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Перспективи співпраці з посольством США

Перспективи співпраці з посольством США

17 вересня представники відділу міжнародних зв’язків НПУ (Хоменко Григорій Дмитрович, Коновалова Марта Валеріївна) провели ZOOM конференцію з представниками Посольства США - радником з питань преси, освіти та культури: Волтером Браунолером, помічником співробітника з питань культури Скоттом Вітмором та спеціалістом відділу преси, освіти та культури Вірою Терновською.
     На зустрічі було визначено пріоритетні напрями співпраці НПУ з посольством та американськими ЗВО, окреслені можливості для студентів та викладачів нашого університету в рамках програми імені Фулбрайта, малих грантових програм, а також окремих можливостей для викладачів англійської мови. НПУ заручився підтримкою посольства США в організації візитів американських професорів до нашого університету. Досягнуто домовленостей щодо розширення та поглиблення співробітництва з американськими партнерами в рамках існуючих освітніх програм Уряду США в Україні.
     Запрошуємо до співпраці факультети та кафедри!