Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / В НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Українська освіта: аксіологія європейського вибору»

21-22 жовтня 2021 року в НПУ імені М.П. Драгоманова була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Українська освіта: аксіологія європейського вибору».

Відкрив конференцію ректор університету,  академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко, побажавши усім її учасникам цікавих доповідей, активних дискусій та плідної роботи.

konf osvita 1

konf osvita 2

На пленарному засіданні «Європейські студії в освіті» провідні дослідники та науковці обмінялися досвідом та результатами досліджень із філософії, аксіології та педагогіки.

konf osvita 3

konf osvita 10

konf osvita 4

Конференція проводилася в межах імплементації проєкту напряму Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого ровзитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD) 620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT та у співпраці з проєктами – Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES) 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, а також кооперації з проєктом Еразмус+ напряму Жана Монне Кафедра «EU Climate Leadership» 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Конференція здійснювалася за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС). Иож на початку зустрічі через онлайн-зв'язок притєднався Петро Крайнік, менеджер напряму Жана Монне Програми Еразмус+ Національного Еразмус+ Офісу в Україні, який передав вітальне слово від Національного Еразмус+ Офісу в Україні.

konf osvita 5

Керівник проєктів напряму Жана Монне Програми Еразмус+, доктор філософських наук, професор Марья Нестерова теж привітала учасників конференції і розповіла про реалізацію європейських освітніх проєктів у нашому університеті.

konf osvita 6

konf osvita 7

konf osvita 8

Доктор психологічних наук, професор університету Генуї (Італія) Діана Спулбер представила учасникам конференції реалізацію ідей спільного європейського простору вищої освіти, а також ті виклики та перспективи, які чекають нас у майбутньому.

konf osvita 12

Цього ж дня відбулася презентація п’ятитомного фундаментального наукового дослідження доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України, члена-кореспондента НАН України, ректора НПУ імені М.П. Драгоманова В.П. Андрущенка «Феномен освіти».

konf osvita 13

konf osvita 14

Крім цього, редколегія спільно з учасниками конференції провели ще одне пленарне засідання, присвячене святкуванню ювілею часопису «Вища освіта України» (головний редактор – Віктор Андрущенко, заступник г.р. – Наталія Кочубей), в якому вже протягом 20 років успішно публікуються результати найкращих наукових досліджень в галузі вищої освіти.

konf osvita 15

konf osvita 16