Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво»

Вітаємо Тяжельникову Марію Михайлівну, студентку магістратури спеціальності 014.13 «Середня освіта (Музичне мистецтво)», яка виборола 1 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво», який відбувся у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Тема наукової роботи – «Формування хорової культури майбутніх учителів музики у процесі роботи з навчальним хором».

Науковий керівник – Топчієва Ірина Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського.

Пишаємося новими перемогами наших успішних студентів! Бажаємо Вам не здаватися і завжди рухатися вперед назустріч новим перемогам!

kozhelnykova

Пресслужба університету