Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Вікова та педагогічна психологія»

Вітаємо студентку ІI курсу магістратури спеціальності «Практична психологія» Мостепан Катерину Василівну, яка виборола Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Вікова та педагогічна психологія», що відбувся у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського (23 квітня 2021 року).

Тема наукового дослідження: «Психологічні особливості бар'єрів спілкування у підлітковому віці».

Науковий керівник – Лапченко Інна Олександрівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології факультету педагогіки та психології.

Щиро бажаємо Вам нових наукових звершень, цікавих ідей та проєктів!

mostepan 1

Пресслужба університету