Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо зі здобутим І місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань 016 «Спеціальна освіта»

Вітаємо Бондаренко Вікторію В’ячеславівну, студентку 4 курсу спеціальності 053 «Психологія (спеціальна, клінічна)», яка виборола Диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань 016 «Спеціальна освіта (за нозологіями)».

Тема наукової роботи – «Особливості психодіагностики емоційних порушень у дітей старшого дошкільного віку з особливими освітніми потребами засобами проективних методик».

Науковий керівник: Федоренко Марина Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної психології та медицини факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Пишаємося здобутками наших студентів та бажаємо рухатися вперед на зустріч новим перемогам та науковими відкриттям!

bondarenko

Пресслужба університету