Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Сьогодні, 6 грудня 2022 року, в Україні відзначають свято тих, завдяки кому ми маємо можливість жити у рідній країні і спілкуватися рідної українською мовою, зберігати українські традиції, навчати дітей, прищеплюючи їм питомі цінності українського народу. Все це можливо завдяки нашим Збройним силам України.

Доземний уклін вам за ваші мужність, витримку, стійкість, майстерність, за те, що виборюєте право незалежності і свободи нашої Батьківщини. Ви опора і захист, сила і гордість України! Саме завдяки вам ми маємо можливість жити у вільній країні.

Доземний уклін і вдячність вашим батькам та вчителям, що виховали таких сміливих, чесних і порядних людей, готових стати на оборону нашої держави.

Бажаємо вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили! А ми, беззаперечно, віримо у вас!

Повертайтеся живими! Повертайтеся з перемогою до родини і друзів!

Слава Україні! Слава її Героям!

ZSU

Пресслужба університету