1На-сайт-банер-широкий

   

Короткі новини

25 років Незалежності України

25Шановні студенти, викладачі і співробітники університету!

Від імені ректорату щиро вітаю велику Драгоманівську родину з 25-ю річницею Незалежності України!

Хай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму, ваша творча енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

Від душі бажаю міцного здоров’я,  щастя і добра, порозуміння та згуртованості, миру і любові, віри у щасливе майбутнє України!

З повагою, Ваш ректор Віктор Андрущенко

Запрошуємо до участі у конкурсі науково-дослідних проектів!

board-928377 960 720Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова славиться своїми потужними науковими школами, відомими як в Україні, так і далеко за її межами. Важливим показником діяльності наукових шкіл є успішна участь у національних та міжнародних конкурсах науково-дослідних проектів (грантів). Одним з важливих щорічних загальнодержавних конкурсів наукових проектів є конкурс держбюджетних проектів, який проводиться Міністерством освіти і науки України.

Детальніше...

Запрошуємо навчатися в магістратурі

student IMG 9594Єдина в Україні кафедра філософської антропології Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М. Драгоманова запрошує до магістратури зі спеціалізації «ФІЛОСОФСЬКА АНТРОПОЛОГІЯ ТА ПСИХОАНАЛІЗ», яка відкриває унікальні можливості розвитку особистості і працевлаштування! Ви можете обрати навчання як на стаціонарі, так і заочно. Використайте свій шанс!Приймальна комісія: м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 431 з 4 по 25 липня. Іспити з 26 червня по 8 серпня. Детальна інформація (завантажити).

«Від ЗТД до ІПФ: 40 років»

8960832641 липня 2016 р. о 16.00 год. у актовій залі Центрального корпусу НПУ відбудеться урочиста зустріч випускників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова «Від ЗТД до ІПФ: 40 років» 1976-2016 рр. з нагоди ювілею факультету з підготовки вчителів трудового навчання, креслення і позашкільної освіти.

Детальніше...

30 червня Лілія Гриневич відкриє захід з нагоди приєднання України до Програми PISA-2018

pisa.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a851230 червня о 9.00  відбудеться захід присвячений приєднанню України до Програми міжнародного оцінювання учнів PISA-2018 за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. Програма  проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) раз на три роки й спрямована на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

ВКонтакті

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Події та оголошення  

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 642 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід