83056816НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені  М.П.ДРАГОМАНОВА
Н А К А З

02 березня 2018 року                  м. Київ                                     № 71

Про перенесення робочих днів

на період надзвичайної ситуації

Відповідно до рішення Кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості від 01.03.2018 р., листа Міністерства освіти і науки України від 02.03.2018 р., у зв’язку зі складною метеорологічною ситуацією, з метою економії енергоресурсів та забезпечення якісного виконання освітніх програм та навчальних планів, а також створення для студентів та співробітників сприятливих умов навчання та праці

НАКАЗУЮ:

1. Встановити для працівників та студентів університету усіх форм навчання дні відпочинку з 03.03.2018р. до 11.03.2018 р.

2. Перенести у порядку, встановленому законодавством, робочі дні з:

суботи 03.03.2018 (за 09.03. 2018 р.) - на суботу 17.03.2018 р.;

понеділка 05.03.2018 р. - на суботу 31.03.2018 р.;

вівторка 06.03.2018 р. - на суботу 14.04.2018 р.;

середи 07.03.2018 р. - на суботу 19.05.2018 р.

3. Деканам факультетів організувати проведення навчальних занять:

3.1. Згідно затверджених розкладів теоретичних занять денної та вечірньої форм навчання з врахуванням днів тижня, зазначених в п.2 цього наказу.

3.2. Для студентів заочної форми навчання, відповідно змінивши розклади навчально-екзаменаційних сесій з урахуванням термінів сесії.

4. Керівникам структурних підрозділів університету забезпечити організацію роботи працівників у зазначені в п.2 суботні дні.

5. Канцелярії університету довести цей наказ до відома працівників та студентів університету.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з навчально-наукової та адміністративно-господарської роботи професора Корця М. С. та проректора з навчально-методичної роботи професора Вернидуба Р. М.

Наказ 1Наказ 2

Офіційне вручення дипломів лауреатам Держпремій України в галузі науки і техніки 2017 року

derzprem     20 листопада 2018 року ректору НПУ імені М. П. Драгоманова професору Віктору  Петровичу Андрущенку було офіційно вручено диплом лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 року за роботу «Цивілізаційний вибір України і соціальний прогрес» спільно з колективом науковців. Вручення відбувалось в актовій залі Великого конференц-залу Національної академії наук України за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, президента Національної академії наук України Бориса Патона та першого віце-президента НАН України Володимира Горбуліна.

Вітаємо нашого лауреата та бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, сил і наснаги  діяти, втілювати в життя намічені плани, реалізовувати нові ідеї задля процвітання освіти і науки України!

З Міжнародним днем студента!

student    Дорогі наші студенти! Зараз у вас найпрекрасніший час у житті, адже ви постійно пізнаєте щось нове і цікаве. Своїми знаннями, креативністю та критичним мисленням ви змінюєте цей світ на краще. Попереду у вас прекрасні перспективи та пам’ятайте, що саме від вас залежить майбутнє України. І кожен ваш успіх, кожна ваша перемога – це крок вперед у розвитку нашої держави! Ви – цвіт української нації, прогресивна й активна сила, що рухає її вперед.

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента! І нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

Завжди пам’ятайте, що студент у НПУ імені М. П. Драгоманова є центральною постаттю в університеті. Й адміністрація, й увесь професорсько-викладацький склад нашого вишу завжди радий вислухати і допомогти вам у будь-якому питанні, реалізації ваших задумів і проектів. Адже студенти у нас – найкращі!!!

З найкращими побажаннями

ректор Віктор Андрущенко

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

З Днем української писемності та мови

mova