gerasymenko    15 липня 2018 року на 61 році пішов з життя Герасименко Олександр Іванович – справжній офіцер, люблячий чоловік, батько, сумлінний працівник, хороший товариш, добра, порядна, відповідальна людина. Все своє свідоме життя Олександр Іванович присвятив служінню людям.

Народився 2 березня 1958 року в м. Бобруйськ (Білорусія). Після закінчення школи (у 1975 р.) працював фрезерувальником Красилівського філіалу заводу металовиробників (м. Красилів, Хмельницької області). У 1976 році був призваний до лав Збройних Сил СРСР. Саме служба в армії загартувала його, зробила справжнім чоловіком.

Після служби в армії Олександр Іванович продовжив навчання, вступивши до Київського державного університету імені Тараса Шевченка (факультет філософії), який закінчив у 1984 році. Цього ж року Олександр Іванович стає науковим працівником відділу музеїв та охорони пам’яток культури Київського міськвиконкому і веде активну роботу зі збереження культурної спадщини держави.

Але серце його кликало до справжньої чоловічої роботи (мабуть, це вклалося в душу Олександра Івановича ще з часів служби в армії), і він у 1986 році йде на службу в Органи Внутрішніх Справ, де дослужився до звання полковника.

У 2008 році був звільнений з ОВС у відставку за віком і міг би спокійно заслужено відпочивати на пенсії, проте Олександр Іванович не міг так вчинити, оскільки хотів і далі працювати, передавати свій величезний життєвий досвід молодому поколінню, служити державі. Саме тому у 2008 році його призначають на посаду директора спортивно-оздоровчої бази «Берізка» Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Саме на цій посаді виявилися його найкращі якості. Під його керівництвом спортивно-оздоровча база «Берізка» стрімко змінювалася, ставала по-справжньому сучасною, зручною і комфортною. За його безпосередньої участі було реалізовано чимало проектів, акцій в області культури, спорту й освіти.

Олександр Іванович був людиною з глибокими знаннями та невичерпною енергією, якими завжди ділився з людьми. Він, послідовно пройшовши важливий ступінь професійного становлення і службового зростання, зарекомендував себе грамотним і чуйним керівником, істинним професіоналом і доброю людиною. Всі, хто знав Олександра Івановича любили і поважали його за велику душевну мудрість і добропорядність.

Колектив Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова висловлюють щирі співчуття родині, друзям та близьким покійного. В пам’яті разом із сумом і скорботою, завжди будуть жити добрі справи Олександра Івановича.

Світла пам'ять про Олександра Івановича назавжди залишиться в наших серцях.

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

Обери свою спеціальність

download