konf moroz    Запрошуємо взяти участь у V Морозівських читаннях,  які відбудуться 18-19 жовтня 2018 р. у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Тематичне засідання – “Тьюторство як засіб інтернаціоналізації освітньо-наукового простору вищої школи”

Наукові напрями:

- тьюторинг у контексті концепції освіти впродовж життя;

- феномен тьюторства в традиції світового університету та формуванні відкритого освітньо-наукового середовища;

- партнерська суб’єкт-суб’єктна взаємодія викладач - студент як сутність і умова розвитку тьюторства у вищій школі;

- тьютор - особистісно-професійне призначення викладача вищої школи, теорія і практика професійної підготовки тьюторів;

- тьюторіал з позицій антропопрактики і реалізації принципу індивідуалізації освіти;

- організаційні форми та методичний інструментарій тьюторського супроводу;

- взаєморесурсність тьюторства, консультування, коучінгу, модераторства, фасилітаторства у вищій школі;

- тьютор - нова педагогічна професія, проблеми упровадження назви посади «тьютор» до Класифікатора професій України.

Адреса, режим роботи:

18 жовтня 2018 р. - вул. Пирогова, 9, центральний корпус - реєстрація учасників з 9.00 год., початок засідання о 10.00 год.;

19 жовтня 2018 р. – вул. Тургенєвська, 8/14, гуманітарний корпус - початок роботи секцій і круглих столів об 11.00 год.

Контакти:

(044) 238-01-78 (кафедра педагогіки і психології вищої школи НПУ імені М. П. Драгоманова), (067) 502 08 60 (Кравченко Ірина Миколаївна), (050) 576 65 55 (Сірик Валентина Григорівна)

Інформаційний лист >>>>>>

Офіційне вручення дипломів лауреатам Держпремій України в галузі науки і техніки 2017 року

derzprem     20 листопада 2018 року ректору НПУ імені М. П. Драгоманова професору Віктору  Петровичу Андрущенку було офіційно вручено диплом лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 року за роботу «Цивілізаційний вибір України і соціальний прогрес» спільно з колективом науковців. Вручення відбувалось в актовій залі Великого конференц-залу Національної академії наук України за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, президента Національної академії наук України Бориса Патона та першого віце-президента НАН України Володимира Горбуліна.

Вітаємо нашого лауреата та бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, сил і наснаги  діяти, втілювати в життя намічені плани, реалізовувати нові ідеї задля процвітання освіти і науки України!

З Міжнародним днем студента!

student    Дорогі наші студенти! Зараз у вас найпрекрасніший час у житті, адже ви постійно пізнаєте щось нове і цікаве. Своїми знаннями, креативністю та критичним мисленням ви змінюєте цей світ на краще. Попереду у вас прекрасні перспективи та пам’ятайте, що саме від вас залежить майбутнє України. І кожен ваш успіх, кожна ваша перемога – це крок вперед у розвитку нашої держави! Ви – цвіт української нації, прогресивна й активна сила, що рухає її вперед.

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента! І нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

Завжди пам’ятайте, що студент у НПУ імені М. П. Драгоманова є центральною постаттю в університеті. Й адміністрація, й увесь професорсько-викладацький склад нашого вишу завжди радий вислухати і допомогти вам у будь-якому питанні, реалізації ваших задумів і проектів. Адже студенти у нас – найкращі!!!

З найкращими побажаннями

ректор Віктор Андрущенко

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

З Днем української писемності та мови

mova