ogoloshennya     Навчально-методичний центр університету інформує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" випускникам, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, уклали договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки та приступили до роботи, надається одноразова адресна грошова допомога у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Допомога надається випускникам денної форми навчання, які навчались за рахунок бюджетних коштів за державним замовленням.

Для нарахування одноразової адресної грошової допомоги молодий фахівець до 12 жовтня 2017 року подає до НМЦ (26 каб.) університету документи:

• заяву встановленого зразка;
  • договір про працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, які навчалися за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю (в трьох примірниках);
  • копію паспорта;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • копію наказу управління (відділу) освіти або професійно-технічного навчального закладу про призначення на посаду;
  • копію трудової книжки;
  • копію диплома;
  • свідоцтво про шлюб (у разі зміни прізвища).

Виплата допомоги здійснюється в університеті на підставі наказу ректора до кінця поточного року.

У разі відмови випускника без поважних причин приступити до роботи за призначенням, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за власним бажанням протягом трьох років від початку роботи у загальноосвітньому та професійно-технічному навчальному закладі одержувач допомоги зобов’язаний повернути суму фактично одержаної допомоги у вищий навчальний заклад, де була здійснена виплата та розірвати укладений договір.

Вищезазначені документи подаються за адресою: центральний корпус університету, вул. Пирогова, 9, ауд. 26,

тел. 239-30-27.

Офіційне вручення дипломів лауреатам Держпремій України в галузі науки і техніки 2017 року

derzprem     20 листопада 2018 року ректору НПУ імені М. П. Драгоманова професору Віктору  Петровичу Андрущенку було офіційно вручено диплом лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 року за роботу «Цивілізаційний вибір України і соціальний прогрес» спільно з колективом науковців. Вручення відбувалось в актовій залі Великого конференц-залу Національної академії наук України за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, президента Національної академії наук України Бориса Патона та першого віце-президента НАН України Володимира Горбуліна.

Вітаємо нашого лауреата та бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, сил і наснаги  діяти, втілювати в життя намічені плани, реалізовувати нові ідеї задля процвітання освіти і науки України!

З Міжнародним днем студента!

student    Дорогі наші студенти! Зараз у вас найпрекрасніший час у житті, адже ви постійно пізнаєте щось нове і цікаве. Своїми знаннями, креативністю та критичним мисленням ви змінюєте цей світ на краще. Попереду у вас прекрасні перспективи та пам’ятайте, що саме від вас залежить майбутнє України. І кожен ваш успіх, кожна ваша перемога – це крок вперед у розвитку нашої держави! Ви – цвіт української нації, прогресивна й активна сила, що рухає її вперед.

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента! І нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

Завжди пам’ятайте, що студент у НПУ імені М. П. Драгоманова є центральною постаттю в університеті. Й адміністрація, й увесь професорсько-викладацький склад нашого вишу завжди радий вислухати і допомогти вам у будь-якому питанні, реалізації ваших задумів і проектів. Адже студенти у нас – найкращі!!!

З найкращими побажаннями

ректор Віктор Андрущенко

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

З Днем української писемності та мови

mova