Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

VNS zast    У рамках реалізації проекту «Електронна педагогіка» на факультеті політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова 6 квітня 2017 року відбулось відкриття віртуального навчального середовища (ВНС) факультету. Розробники – Центр цифрових технологій навчання НПУ імені М.П.Драгоманова – презентували учасникам заходу можливості роботи навчальних технологій нового покоління: електронний інтерактивний розклад занять факультету www.fpsp.npu.edu.ua/ua/, який можна переглянути через смартфон, сучасне навчально-методичне забезпечення, зокрема 10 навчальних електронних курсів в оболонці Moodle для четвертого курсу спеціальності «Політологія», які виготовили викладачі разом зі спеціалістами Центру.

   Студентам факультету продемонстрували технічні можливості запроваджених у навчальний процес інноваційних елементів, після цього – зареєстрували на навчальні курси. І не минуло й півгодини як закінчився захід, а студенти пілотних спеціальностей уже почали реєструватись на курсах викладачів О.Волянюк  і О. Дьоміної.

VNS 2

   ВНС, як своєрідна система  Web-сервісів і електронного навчального  контенту, дає змогу студентам   постійно навчатися незалежно від місця перебування та у зручний для себе час . Це дозволяє забезпечити високу ефективність організації  самостійної роботи студентів та  розв’язувати деякі навчальні завдання більш ефективно та оперативно, а також підвищити рівень надання освітніх послуг на факультеті до європейського.

  Відкриттю ВНС факультету передувала велика підготовча робота: створювались програмні продукти, проводились навчальні заняття з працівниками деканату, семінари для викладачів провідних кафедр, модератором сайту факультету.

   Учасників заходу привітав ректор університету В. Андрущенко: «Мені приємно відзначити, що факультет, який у цьому році відзначає свій ювілей, йде в ногу з часом, активно впроваджує новинки науково-технічного прогресу. На моє глибоке переконання, студенти та викладачі факультету політології та права зможуть оцінити й відзначити перспективу роботи з такими технологіями і передадуть естафету на втілення цього проекту наступним факультетам».

  На освітньому заході були також проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання, професор А.Кудін, декан факультету політології і права, професор Б. Андрусишин, заступник декана з навчально-методичної роботи О. Токарчук, викладачі різних кафедр факультету: проф. В. Горбатенко, проф. М. Остапенко, доц. О. Волянюк, доц. Н. Бреславець, доц. С. Шитий, ст. викл. І. Володько,  спеціаліст центру цифрових технологій Р. Коваль, старости усіх академічних груп факультету та студенти 4 курсу спеціальності «Політологія». 

VNS 1

  Прес-служба університету

   

Короткі новини

Про вступну кампанію 2018 року на радіо Голос Столиці

olephirenko     Шановні абітурієнти, батьки і ті, кого цікавить питання вступної кампанії 2018 року!  Усім, хто склав цьогоріч ЗНО і готується вступати до омріяного закладу вищої освіти, але все ще губиться у всіх цих правилах та умовах вступу, радимо переглянути цей сюжет >>> https://www.youtube.com/watch?v=7XbhI-NS42o

 Відповідальний секретар Приймальної комісії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Тарас Олексійович Олефіренко відвідав програму на радіо «Голос Столиці», де розповів про всі тонкощі вступу, що потрібно знати і як діяти кожному вступнику та багато іншого...

   Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цього року пропонує більше сотні різноманітних спеціальностей. А щоб не розгубитися у них, скористайтеся наступною програмою, яка, безсумнівно, допоможе Вам із вибором: http://vstup.npu.edu.ua/uk-ua/obery-svoyu-spetsialnist

Прес-служба університету

Програма «Непростий вибір»: психолог-логопед-дефектолог – хто це?

nepr vybir   Спеціальна освіта в Україні. Яка вона нині? Як її отримати? Які спеціалізації пропонує факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова?

     Хочете почути відповіді – програма «Непростий вибір» (ефір від 19 червня 2018 року) на RADIO HAYAT, де доктор педагогічних наук, професор, заступниця декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова Світлана Федоренко і магістрантка цього факультету Інна Ханас ознайомлять Вас із усіма особливостями і тонкощами професій  логопед, тифлопедагог, олігофренопедагог, сурдопедагог, ортопедагог, психолог та ін., а також повідають Вам особливості та переваги навчання на цих спеціальностях.

Прес-служба університету

Ще одна важка втрата для українського народу…

drach     На 82 році життя відійшов у кращий світ відомий український поет, перекладач, кіносценарист, літературний критик, член Наглядової ради НПУ імені М. П. Драгоманова Іван Драч.

 

Детальніше...

Рейтинг ВНЗ України "Топ-200 Україна 2018"

top 200       21 місце з 200 українських ЗВО та 1 місце серед педагогічних у цьому році посів Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова в академічному рейтингу ВНЗ України "Топ-200 Україна 2018".

 Рейтинг презентує Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" (http://www.euroosvita.net/) в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/).

Детальніше...

Запрошуємо на семінар

scopuslogo    Запрошуємо на семінар з депонування результатів інтелектуальної діяльності та користування наукометричною базою даних Scopus, який  відбудеться 13 червня 2018 року о 14.00 в ауд. 340 центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул.Пирогова, 9, 3 поверх).

    Нагадуємо, що в університеті відкрито вільний доступ до користування базами даних Scopus та Web of Science.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 322 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід