VNS zast    У рамках реалізації проекту «Електронна педагогіка» на факультеті політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова 6 квітня 2017 року відбулось відкриття віртуального навчального середовища (ВНС) факультету. Розробники – Центр цифрових технологій навчання НПУ імені М.П.Драгоманова – презентували учасникам заходу можливості роботи навчальних технологій нового покоління: електронний інтерактивний розклад занять факультету www.fpsp.npu.edu.ua/ua/, який можна переглянути через смартфон, сучасне навчально-методичне забезпечення, зокрема 10 навчальних електронних курсів в оболонці Moodle для четвертого курсу спеціальності «Політологія», які виготовили викладачі разом зі спеціалістами Центру.

   Студентам факультету продемонстрували технічні можливості запроваджених у навчальний процес інноваційних елементів, після цього – зареєстрували на навчальні курси. І не минуло й півгодини як закінчився захід, а студенти пілотних спеціальностей уже почали реєструватись на курсах викладачів О.Волянюк  і О. Дьоміної.

VNS 2

   ВНС, як своєрідна система  Web-сервісів і електронного навчального  контенту, дає змогу студентам   постійно навчатися незалежно від місця перебування та у зручний для себе час . Це дозволяє забезпечити високу ефективність організації  самостійної роботи студентів та  розв’язувати деякі навчальні завдання більш ефективно та оперативно, а також підвищити рівень надання освітніх послуг на факультеті до європейського.

  Відкриттю ВНС факультету передувала велика підготовча робота: створювались програмні продукти, проводились навчальні заняття з працівниками деканату, семінари для викладачів провідних кафедр, модератором сайту факультету.

   Учасників заходу привітав ректор університету В. Андрущенко: «Мені приємно відзначити, що факультет, який у цьому році відзначає свій ювілей, йде в ногу з часом, активно впроваджує новинки науково-технічного прогресу. На моє глибоке переконання, студенти та викладачі факультету політології та права зможуть оцінити й відзначити перспективу роботи з такими технологіями і передадуть естафету на втілення цього проекту наступним факультетам».

  На освітньому заході були також проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання, професор А.Кудін, декан факультету політології і права, професор Б. Андрусишин, заступник декана з навчально-методичної роботи О. Токарчук, викладачі різних кафедр факультету: проф. В. Горбатенко, проф. М. Остапенко, доц. О. Волянюк, доц. Н. Бреславець, доц. С. Шитий, ст. викл. І. Володько,  спеціаліст центру цифрових технологій Р. Коваль, старости усіх академічних груп факультету та студенти 4 курсу спеціальності «Політологія». 

VNS 1

  Прес-служба університету

   

Короткі новини

Запрошуємо до співпраці учасників АТО!

A T O   Шановні учасники антитерористичної операції! Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова засвідчує Вам свою повагу та запрошує до співпраці.

 Відновлення та вдосконалення професійних навичок і вмінь учасників антитерористичної операції шляхом професійного навчання, зокрема первинної професійної підготовки, перепідготовки, отримання іншої спеціальності на основі набутого раніше освітнього рівня та підвищення кваліфікації з урахуванням професійних знань та побажань можливе за рахунок коштів державного бюджету.

Детальніше...

Запрошення на семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів»

molod     Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Запорізький національний університет, Запорізька міська рада, Консалтингова компанія "Eurostar.Agency", Благодійний фонд "Оберіг" у співпраці з Університетом суспільних наук (UNS) та компанією Consulting Group 2027 запрошують учасників на семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів», який відбудеться  18 жовтня 2017 року у Запоріжжі.

Детальніше...

Матеріальна підтримка МОН випускникам педагогічних вишів

stud    Навчально-методичний центр університету інформує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" випускникам, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, уклали договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки та приступили до роботи, надається одноразова адресна грошова допомога у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Детальніше...

Організовуємо курси для ветеранів АТО

      ATOНещодавно в університеті розпочали організацію заходів з підготовки курсів англійської мови для ветеранів АТО. За додатковою інформацією щодо них, звертайтесь, будь ласка, на електронну адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Оголошення!

web of science zast     Шановні викладачі, аспіранти та студенти! Наукова бібліотека університету нагадує, що протягом року Ви маєте можливість користуватися наукометричною базою даних Web of Scince, доступ до якої передплачено університетом. Це платформа, яка дозволяє отримати доступ до наукової літератури з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Щоб скористатись ресурсом, потрібно зайти на сайт бібліотеки та натиснути віконце справа.

 

 

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 406 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід