VNS zast    У рамках реалізації проекту «Електронна педагогіка» на факультеті політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова 6 квітня 2017 року відбулось відкриття віртуального навчального середовища (ВНС) факультету. Розробники – Центр цифрових технологій навчання НПУ імені М.П.Драгоманова – презентували учасникам заходу можливості роботи навчальних технологій нового покоління: електронний інтерактивний розклад занять факультету www.fpsp.npu.edu.ua/ua/, який можна переглянути через смартфон, сучасне навчально-методичне забезпечення, зокрема 10 навчальних електронних курсів в оболонці Moodle для четвертого курсу спеціальності «Політологія», які виготовили викладачі разом зі спеціалістами Центру.

   Студентам факультету продемонстрували технічні можливості запроваджених у навчальний процес інноваційних елементів, після цього – зареєстрували на навчальні курси. І не минуло й півгодини як закінчився захід, а студенти пілотних спеціальностей уже почали реєструватись на курсах викладачів О.Волянюк  і О. Дьоміної.

VNS 2

   ВНС, як своєрідна система  Web-сервісів і електронного навчального  контенту, дає змогу студентам   постійно навчатися незалежно від місця перебування та у зручний для себе час . Це дозволяє забезпечити високу ефективність організації  самостійної роботи студентів та  розв’язувати деякі навчальні завдання більш ефективно та оперативно, а також підвищити рівень надання освітніх послуг на факультеті до європейського.

  Відкриттю ВНС факультету передувала велика підготовча робота: створювались програмні продукти, проводились навчальні заняття з працівниками деканату, семінари для викладачів провідних кафедр, модератором сайту факультету.

   Учасників заходу привітав ректор університету В. Андрущенко: «Мені приємно відзначити, що факультет, який у цьому році відзначає свій ювілей, йде в ногу з часом, активно впроваджує новинки науково-технічного прогресу. На моє глибоке переконання, студенти та викладачі факультету політології та права зможуть оцінити й відзначити перспективу роботи з такими технологіями і передадуть естафету на втілення цього проекту наступним факультетам».

  На освітньому заході були також проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання, професор А.Кудін, декан факультету політології і права, професор Б. Андрусишин, заступник декана з навчально-методичної роботи О. Токарчук, викладачі різних кафедр факультету: проф. В. Горбатенко, проф. М. Остапенко, доц. О. Волянюк, доц. Н. Бреславець, доц. С. Шитий, ст. викл. І. Володько,  спеціаліст центру цифрових технологій Р. Коваль, старости усіх академічних груп факультету та студенти 4 курсу спеціальності «Політологія». 

VNS 1

  Прес-служба університету

   

Короткі новини

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

fizyka    На виконання наказу МОН України № 1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» фізико-математичний факультет Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Фізика” серед студентів класичних та педагогічних університетів.

Детальніше...

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20.02 1    Традиційно в цей день студенти, викладачі, випускники та співробітники Драгоманівського вишу вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні.
   Факультет філософської освіти і науки ініціює зустріч о 12.00 біля пам’ятного знаку  Героям Небесної Сотні у формі козацького хреста, встановленого на майданчику поблизу факультету мистецтв  по вул. Тургенєвській. Чекатимемо всіх!Ніколи не забудемо!

Прес-служба університету

В НПУ проводиться щомісячний семінар «ІКТ в освітньому процесі»

 seminar      Відповідно до угоди, укладеної між Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та корпорацією Microsoft, рішенням ректорату університету від 18 грудня 2017 року з метою підготовки сучасного методичного забезпечення навчальних курсів засобами програмного забезпечення корпорації Microsoft у рамках «Програми Microsoft Imagine Academy» на Факультеті інформатики буде проводитися щомісячний семінар «ІКТ в освітньому процесі».
Деталі на сторінці: http://www.fi.npu.edu.ua/microsoft-imagine-academy
 
 
Прес-служба університету

Запрошуємо на круглий стіл!

arhiv   Шановні колеги! Навчально-науковий інститут неперервної освіти, кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті запрошують взяти участь у круглому столі на тему «Державна політика у сфері архівної справи: завдання та виклики», який відбудеться 21 лютого 2018 року о 12.00 в конференц-залі центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова (ауд. 231).

    Мета заходу – привернути увагу суспільства та органів влади до проблеми розвитку архівів як важливих установ національної пам’яті.

Детальніше...

УВАГА!

kalendar 1      З метою раціонального використання робочого часу студентів і працівників університету та створення сприятливих умов для відпочинку і святкування 8 березня – Міжнародного жіночого дня, 1 травня – Дня праці, 28 червня – Дня Конституції України робочі дні перенесені з:

          - п’ятниці 09.03.2018 р. на суботу 03.03.2018 р.;

          - понеділка 30.04.2018 р. на суботу 05.05.2018 р.;

          - п’ятниці 29.06.2018 р. на суботу 23.06.2018 р.

Адміністрація університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Дні відкритих дверей  

дні відкритих дверей1

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 592 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід