VNS zast    У рамках реалізації проекту «Електронна педагогіка» на факультеті політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова 6 квітня 2017 року відбулось відкриття віртуального навчального середовища (ВНС) факультету. Розробники – Центр цифрових технологій навчання НПУ імені М.П.Драгоманова – презентували учасникам заходу можливості роботи навчальних технологій нового покоління: електронний інтерактивний розклад занять факультету www.fpsp.npu.edu.ua/ua/, який можна переглянути через смартфон, сучасне навчально-методичне забезпечення, зокрема 10 навчальних електронних курсів в оболонці Moodle для четвертого курсу спеціальності «Політологія», які виготовили викладачі разом зі спеціалістами Центру.

   Студентам факультету продемонстрували технічні можливості запроваджених у навчальний процес інноваційних елементів, після цього – зареєстрували на навчальні курси. І не минуло й півгодини як закінчився захід, а студенти пілотних спеціальностей уже почали реєструватись на курсах викладачів О.Волянюк  і О. Дьоміної.

VNS 2

   ВНС, як своєрідна система  Web-сервісів і електронного навчального  контенту, дає змогу студентам   постійно навчатися незалежно від місця перебування та у зручний для себе час . Це дозволяє забезпечити високу ефективність організації  самостійної роботи студентів та  розв’язувати деякі навчальні завдання більш ефективно та оперативно, а також підвищити рівень надання освітніх послуг на факультеті до європейського.

  Відкриттю ВНС факультету передувала велика підготовча робота: створювались програмні продукти, проводились навчальні заняття з працівниками деканату, семінари для викладачів провідних кафедр, модератором сайту факультету.

   Учасників заходу привітав ректор університету В. Андрущенко: «Мені приємно відзначити, що факультет, який у цьому році відзначає свій ювілей, йде в ногу з часом, активно впроваджує новинки науково-технічного прогресу. На моє глибоке переконання, студенти та викладачі факультету політології та права зможуть оцінити й відзначити перспективу роботи з такими технологіями і передадуть естафету на втілення цього проекту наступним факультетам».

  На освітньому заході були також проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання, професор А.Кудін, декан факультету політології і права, професор Б. Андрусишин, заступник декана з навчально-методичної роботи О. Токарчук, викладачі різних кафедр факультету: проф. В. Горбатенко, проф. М. Остапенко, доц. О. Волянюк, доц. Н. Бреславець, доц. С. Шитий, ст. викл. І. Володько,  спеціаліст центру цифрових технологій Р. Коваль, старости усіх академічних груп факультету та студенти 4 курсу спеціальності «Політологія». 

VNS 1

  Прес-служба університету

   

Короткі новини

День відкритих дверей на фізико-математичному факультеті

den v d     25 листопада 2017 року о 10.00 запрошуємо учнів старших класів, їх батьків та усіх бажаючих на День відкритих дверей фізико-математичного факультету за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 456 (4 поверх) (станція метро “Університет”).

Програма заходів:

9:00-10:00 - Реєстрація гостей - 456

10:00 -11:00 - Зустріч із професорсько-викладацьким складом фізико-математичного факультету та студентами - 456

11:00 - Математична мозаїка - 456

11:30 - Рандеву з фізикою - 320

Фізико-математичний факультет

 

 

«Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь». Цікаво? Чекаємо на конференцію…

math     Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь», присвяченої 85-річчю відомого українського математика, педагога та організатора освіти Миколи Івановича Шкіля.

    Конференція відбудеться 13-14 грудня 2017 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (Київ, Україна).

 

Детальніше...

З Міжнародним днем студента!

den studenta     Шановні студенти-драгоманівці! Дозвольте від імені ректорату, професорсько-викладацького складу, усіх співробітників університету та від себе особисто привітати вас з Міжнародним днем студента! Не втрачайте духу свободи, втілюйте свої мрії, підходьте до справ творчо й креативно, надихайте своїм прикладом майбутні покоління. Навчайтесь, розвивайтесь, відвідуйте різноманітні заходи. Цінуйте кожну хвилину свого незабутнього часу, насичуйте його яскравими враженнями та позитивними емоціями!!! 

 

                                       В. о. ректора Віктор Андрущенко

Запрошуємо на концерт «SPUDEUS MUSICUS»

koncert 1      Запрошуємо на концерт до Дня Студента «SPUDEUS MUSICUS», який відбудеться 18 листопада 2017 року о 17.00 у Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57). В програмі –  відомі класичні та сучасні твори у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, кращих студентів-виконавців і творчих колективів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова.  Модератор: заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.

 

Прес-служба університету

ІV Всеукраїнська олімпіада з філософії

olimpiada 1    До Всесвітнього дня філософії факультет філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова і НЦ «МАНУ» 16-18 листопада 2017 р. проведуть для учнів 8–11-х класів ІV Всеукраїнську олімпіаду з філософії з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до креативного і критичного мислення.

    Володар 1 місця англомовної групи 10-11 класів матиме право представляти Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії, що відбудеться у травні 2018 року у Чорногорії.

    В рамках Олімпіади 17 листопада 2017 року о 15.30 буде організовано TEENS ECO IT-SPACE. Учасники івенту розглянуть екологічний аспект розвитку інформаційних технологій. Захід відбудеться у великій залі центру інновацій та IT-технологій iHUB (вул. Хрещатик, 10). 

Факультет філософської освіти і науки

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Дні відкритих дверей  

дні відкритих дверей1

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 429 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід