chorn zast    31 рік минув з часу цієї жахливої та трагічної події. Але ми не забули, ми не маємо права забути. А тому 26 квітня уже в шістнадцяте Національний педагогічний університет  імені М. П. Драгоманова на чолі з його ректором, академіком НАПН України Віктором Андрущенком та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація «Афганці» Чорнобиля», яку очолює Олександр Рябека, провели у Патріаршому соборі Воскресіння Христового концерт-реквієм «Чорнобиль – молодь буде пам’ятати», згадуючи тих героїв, які ціною власного здоров’я та життя зберегли наші життя та майбутнє наших дітей.

 

     chorn 1     Серед присутніх було багато високоповажних гостей: надзвичайні і повноважні посли, представники дипломатичного корпусу, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України, народні депутати України, державні діячі, представники громадських, ветеранських, чорнобильських організацій, воїни АТО та ін.

chorn 2     Після урочистого покладання квітів до пам’ятника загиблим, слово надали Олександру Рябеці, який подякував очільнику НПУ імені М.П. Драгоманова Віктору Андрущенку за співпрацю та можливість зібратися разом і згадати про цю трагедію і про тих людей, які через неї пішли з життя.

    Віктор Андрущенко, ректор педагогічного вишу, звернувся до присутніх: «Ми зібралися тут, щоб вшанувати тих людей, які поклали своє здоров’я і життя, ліквідовуючи аварію на ЧАЕС. Саме Вам ми завдячуємо своїм життям. Спасибі вам за ваш героїчний подвиг. На жаль, Україна постійно переживає якісь випробування. Сьогодні – це війна на її Сході, де гинуть наші побратими, захищаючи наш спокій і наш мир. Університет шанує їх пам'ять, адже ми виховуємо вчителя, який йде до школи і своїм учням має дати не лише якісні знання, але й сформувати духовно-моральні цінності, прищепити любов до батьків, вчителів, до держави, до Батьківщини».

chorn 3   На адресу організаторів заходу були надіслані листи і пам’ятні звернення глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава, Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Міністра соціальної політики Андрія Реви, Міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова та ін.

chorn 4    У концерті брали участь творчі колективи факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П.Драгоманова: Камерний оркестр (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Василь Федоришин), мішаний хор «Дзвін» (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Галина Савчук), хорова група «Червона калина» (керівник – заслужений діяч мистецтва України, професор Дмитро Радик), хор регентів (керівник – заслужений діяч мистецтва України, професор Дмитро Болгарський), хор іноземних студентів (керівник – доцент Інна Коваленко), жіночий хор «Павана» (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Людмила Байда) та ін.

chorn 5   У концерті взяв участь і Національний заслужений академічний український народний хор імені Г.Верьовки (генеральний директор та головний художній керівник – народний артист України, професор Зеновій Корінець). Серед виконавців були відомі народні артисти України: солісти Національної Опери України, лауреати Національної премії ім. Т.Г.Шевченка, професори НПУ імені М.П.Драгоманова, народні артисти України та заслужені діячі мистецтв України. Автори цього проекту – Василь Федоришин та Олександр Рябека, а головний режисер-постановщик – Заслужений працівник культури, професор Тетяна Андрущенко.

chorn 6    Вічна пам’ять і шана усім, хто загинув внаслідок Чорнобильської трагедії.

Концерт-реквієм можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=QO3n3gBmDbs

                                                                                    Прес-служба університету

   

Короткі новини

День відкритих дверей на фізико-математичному факультеті

den v d     25 листопада 2017 року о 10.00 запрошуємо учнів старших класів, їх батьків та усіх бажаючих на День відкритих дверей фізико-математичного факультету за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 456 (4 поверх) (станція метро “Університет”).

Програма заходів:

9:00-10:00 - Реєстрація гостей - 456

10:00 -11:00 - Зустріч із професорсько-викладацьким складом фізико-математичного факультету та студентами - 456

11:00 - Математична мозаїка - 456

11:30 - Рандеву з фізикою - 320

Фізико-математичний факультет

 

 

«Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь». Цікаво? Чекаємо на конференцію…

math     Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь», присвяченої 85-річчю відомого українського математика, педагога та організатора освіти Миколи Івановича Шкіля.

    Конференція відбудеться 13-14 грудня 2017 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (Київ, Україна).

 

Детальніше...

З Міжнародним днем студента!

den studenta     Шановні студенти-драгоманівці! Дозвольте від імені ректорату, професорсько-викладацького складу, усіх співробітників університету та від себе особисто привітати вас з Міжнародним днем студента! Не втрачайте духу свободи, втілюйте свої мрії, підходьте до справ творчо й креативно, надихайте своїм прикладом майбутні покоління. Навчайтесь, розвивайтесь, відвідуйте різноманітні заходи. Цінуйте кожну хвилину свого незабутнього часу, насичуйте його яскравими враженнями та позитивними емоціями!!! 

 

                                       В. о. ректора Віктор Андрущенко

Запрошуємо на концерт «SPUDEUS MUSICUS»

koncert 1      Запрошуємо на концерт до Дня Студента «SPUDEUS MUSICUS», який відбудеться 18 листопада 2017 року о 17.00 у Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57). В програмі –  відомі класичні та сучасні твори у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, кращих студентів-виконавців і творчих колективів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова.  Модератор: заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.

 

Прес-служба університету

ІV Всеукраїнська олімпіада з філософії

olimpiada 1    До Всесвітнього дня філософії факультет філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова і НЦ «МАНУ» 16-18 листопада 2017 р. проведуть для учнів 8–11-х класів ІV Всеукраїнську олімпіаду з філософії з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до креативного і критичного мислення.

    Володар 1 місця англомовної групи 10-11 класів матиме право представляти Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії, що відбудеться у травні 2018 року у Чорногорії.

    В рамках Олімпіади 17 листопада 2017 року о 15.30 буде організовано TEENS ECO IT-SPACE. Учасники івенту розглянуть екологічний аспект розвитку інформаційних технологій. Захід відбудеться у великій залі центру інновацій та IT-технологій iHUB (вул. Хрещатик, 10). 

Факультет філософської освіти і науки

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Дні відкритих дверей  

дні відкритих дверей1

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 353 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід