Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

chorn zast    31 рік минув з часу цієї жахливої та трагічної події. Але ми не забули, ми не маємо права забути. А тому 26 квітня уже в шістнадцяте Національний педагогічний університет  імені М. П. Драгоманова на чолі з його ректором, академіком НАПН України Віктором Андрущенком та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація «Афганці» Чорнобиля», яку очолює Олександр Рябека, провели у Патріаршому соборі Воскресіння Христового концерт-реквієм «Чорнобиль – молодь буде пам’ятати», згадуючи тих героїв, які ціною власного здоров’я та життя зберегли наші життя та майбутнє наших дітей.

 

     chorn 1     Серед присутніх було багато високоповажних гостей: надзвичайні і повноважні посли, представники дипломатичного корпусу, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України, народні депутати України, державні діячі, представники громадських, ветеранських, чорнобильських організацій, воїни АТО та ін.

chorn 2     Після урочистого покладання квітів до пам’ятника загиблим, слово надали Олександру Рябеці, який подякував очільнику НПУ імені М.П. Драгоманова Віктору Андрущенку за співпрацю та можливість зібратися разом і згадати про цю трагедію і про тих людей, які через неї пішли з життя.

    Віктор Андрущенко, ректор педагогічного вишу, звернувся до присутніх: «Ми зібралися тут, щоб вшанувати тих людей, які поклали своє здоров’я і життя, ліквідовуючи аварію на ЧАЕС. Саме Вам ми завдячуємо своїм життям. Спасибі вам за ваш героїчний подвиг. На жаль, Україна постійно переживає якісь випробування. Сьогодні – це війна на її Сході, де гинуть наші побратими, захищаючи наш спокій і наш мир. Університет шанує їх пам'ять, адже ми виховуємо вчителя, який йде до школи і своїм учням має дати не лише якісні знання, але й сформувати духовно-моральні цінності, прищепити любов до батьків, вчителів, до держави, до Батьківщини».

chorn 3   На адресу організаторів заходу були надіслані листи і пам’ятні звернення глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава, Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Міністра соціальної політики Андрія Реви, Міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова та ін.

chorn 4    У концерті брали участь творчі колективи факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П.Драгоманова: Камерний оркестр (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Василь Федоришин), мішаний хор «Дзвін» (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Галина Савчук), хорова група «Червона калина» (керівник – заслужений діяч мистецтва України, професор Дмитро Радик), хор регентів (керівник – заслужений діяч мистецтва України, професор Дмитро Болгарський), хор іноземних студентів (керівник – доцент Інна Коваленко), жіночий хор «Павана» (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Людмила Байда) та ін.

chorn 5   У концерті взяв участь і Національний заслужений академічний український народний хор імені Г.Верьовки (генеральний директор та головний художній керівник – народний артист України, професор Зеновій Корінець). Серед виконавців були відомі народні артисти України: солісти Національної Опери України, лауреати Національної премії ім. Т.Г.Шевченка, професори НПУ імені М.П.Драгоманова, народні артисти України та заслужені діячі мистецтв України. Автори цього проекту – Василь Федоришин та Олександр Рябека, а головний режисер-постановщик – Заслужений працівник культури, професор Тетяна Андрущенко.

chorn 6    Вічна пам’ять і шана усім, хто загинув внаслідок Чорнобильської трагедії.

Концерт-реквієм можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=QO3n3gBmDbs

                                                                                    Прес-служба університету

   

Короткі новини

Про вступну кампанію 2018 року на радіо Голос Столиці

olephirenko     Шановні абітурієнти, батьки і ті, кого цікавить питання вступної кампанії 2018 року!  Усім, хто склав цьогоріч ЗНО і готується вступати до омріяного закладу вищої освіти, але все ще губиться у всіх цих правилах та умовах вступу, радимо переглянути цей сюжет >>> https://www.youtube.com/watch?v=7XbhI-NS42o

 Відповідальний секретар Приймальної комісії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Тарас Олексійович Олефіренко відвідав програму на радіо «Голос Столиці», де розповів про всі тонкощі вступу, що потрібно знати і як діяти кожному вступнику та багато іншого...

   Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цього року пропонує більше сотні різноманітних спеціальностей. А щоб не розгубитися у них, скористайтеся наступною програмою, яка, безсумнівно, допоможе Вам із вибором: http://vstup.npu.edu.ua/uk-ua/obery-svoyu-spetsialnist

Прес-служба університету

Програма «Непростий вибір»: психолог-логопед-дефектолог – хто це?

nepr vybir   Спеціальна освіта в Україні. Яка вона нині? Як її отримати? Які спеціалізації пропонує факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова?

     Хочете почути відповіді – програма «Непростий вибір» (ефір від 19 червня 2018 року) на RADIO HAYAT, де доктор педагогічних наук, професор, заступниця декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова Світлана Федоренко і магістрантка цього факультету Інна Ханас ознайомлять Вас із усіма особливостями і тонкощами професій  логопед, тифлопедагог, олігофренопедагог, сурдопедагог, ортопедагог, психолог та ін., а також повідають Вам особливості та переваги навчання на цих спеціальностях.

Прес-служба університету

Ще одна важка втрата для українського народу…

drach     На 82 році життя відійшов у кращий світ відомий український поет, перекладач, кіносценарист, літературний критик, член Наглядової ради НПУ імені М. П. Драгоманова Іван Драч.

 

Детальніше...

Рейтинг ВНЗ України "Топ-200 Україна 2018"

top 200       21 місце з 200 українських ЗВО та 1 місце серед педагогічних у цьому році посів Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова в академічному рейтингу ВНЗ України "Топ-200 Україна 2018".

 Рейтинг презентує Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" (http://www.euroosvita.net/) в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/).

Детальніше...

Запрошуємо на семінар

scopuslogo    Запрошуємо на семінар з депонування результатів інтелектуальної діяльності та користування наукометричною базою даних Scopus, який  відбудеться 13 червня 2018 року о 14.00 в ауд. 340 центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул.Пирогова, 9, 3 поверх).

    Нагадуємо, що в університеті відкрито вільний доступ до користування базами даних Scopus та Web of Science.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 337 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід