chorn zast    31 рік минув з часу цієї жахливої та трагічної події. Але ми не забули, ми не маємо права забути. А тому 26 квітня уже в шістнадцяте Національний педагогічний університет  імені М. П. Драгоманова на чолі з його ректором, академіком НАПН України Віктором Андрущенком та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація «Афганці» Чорнобиля», яку очолює Олександр Рябека, провели у Патріаршому соборі Воскресіння Христового концерт-реквієм «Чорнобиль – молодь буде пам’ятати», згадуючи тих героїв, які ціною власного здоров’я та життя зберегли наші життя та майбутнє наших дітей.

 

     chorn 1     Серед присутніх було багато високоповажних гостей: надзвичайні і повноважні посли, представники дипломатичного корпусу, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України, народні депутати України, державні діячі, представники громадських, ветеранських, чорнобильських організацій, воїни АТО та ін.

chorn 2     Після урочистого покладання квітів до пам’ятника загиблим, слово надали Олександру Рябеці, який подякував очільнику НПУ імені М.П. Драгоманова Віктору Андрущенку за співпрацю та можливість зібратися разом і згадати про цю трагедію і про тих людей, які через неї пішли з життя.

    Віктор Андрущенко, ректор педагогічного вишу, звернувся до присутніх: «Ми зібралися тут, щоб вшанувати тих людей, які поклали своє здоров’я і життя, ліквідовуючи аварію на ЧАЕС. Саме Вам ми завдячуємо своїм життям. Спасибі вам за ваш героїчний подвиг. На жаль, Україна постійно переживає якісь випробування. Сьогодні – це війна на її Сході, де гинуть наші побратими, захищаючи наш спокій і наш мир. Університет шанує їх пам'ять, адже ми виховуємо вчителя, який йде до школи і своїм учням має дати не лише якісні знання, але й сформувати духовно-моральні цінності, прищепити любов до батьків, вчителів, до держави, до Батьківщини».

chorn 3   На адресу організаторів заходу були надіслані листи і пам’ятні звернення глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава, Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Міністра соціальної політики Андрія Реви, Міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова та ін.

chorn 4    У концерті брали участь творчі колективи факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П.Драгоманова: Камерний оркестр (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Василь Федоришин), мішаний хор «Дзвін» (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Галина Савчук), хорова група «Червона калина» (керівник – заслужений діяч мистецтва України, професор Дмитро Радик), хор регентів (керівник – заслужений діяч мистецтва України, професор Дмитро Болгарський), хор іноземних студентів (керівник – доцент Інна Коваленко), жіночий хор «Павана» (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Людмила Байда) та ін.

chorn 5   У концерті взяв участь і Національний заслужений академічний український народний хор імені Г.Верьовки (генеральний директор та головний художній керівник – народний артист України, професор Зеновій Корінець). Серед виконавців були відомі народні артисти України: солісти Національної Опери України, лауреати Національної премії ім. Т.Г.Шевченка, професори НПУ імені М.П.Драгоманова, народні артисти України та заслужені діячі мистецтв України. Автори цього проекту – Василь Федоришин та Олександр Рябека, а головний режисер-постановщик – Заслужений працівник культури, професор Тетяна Андрущенко.

chorn 6    Вічна пам’ять і шана усім, хто загинув внаслідок Чорнобильської трагедії.

Концерт-реквієм можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=QO3n3gBmDbs

                                                                                    Прес-служба університету

   

Короткі новини

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

fizyka    На виконання наказу МОН України № 1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» фізико-математичний факультет Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Фізика” серед студентів класичних та педагогічних університетів.

Детальніше...

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20.02 1    Традиційно в цей день студенти, викладачі, випускники та співробітники Драгоманівського вишу вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні.
   Факультет філософської освіти і науки ініціює зустріч о 12.00 біля пам’ятного знаку  Героям Небесної Сотні у формі козацького хреста, встановленого на майданчику поблизу факультету мистецтв  по вул. Тургенєвській. Чекатимемо всіх!Ніколи не забудемо!

Прес-служба університету

В НПУ проводиться щомісячний семінар «ІКТ в освітньому процесі»

 seminar      Відповідно до угоди, укладеної між Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та корпорацією Microsoft, рішенням ректорату університету від 18 грудня 2017 року з метою підготовки сучасного методичного забезпечення навчальних курсів засобами програмного забезпечення корпорації Microsoft у рамках «Програми Microsoft Imagine Academy» на Факультеті інформатики буде проводитися щомісячний семінар «ІКТ в освітньому процесі».
Деталі на сторінці: http://www.fi.npu.edu.ua/microsoft-imagine-academy
 
 
Прес-служба університету

Запрошуємо на круглий стіл!

arhiv   Шановні колеги! Навчально-науковий інститут неперервної освіти, кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті запрошують взяти участь у круглому столі на тему «Державна політика у сфері архівної справи: завдання та виклики», який відбудеться 21 лютого 2018 року о 12.00 в конференц-залі центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова (ауд. 231).

    Мета заходу – привернути увагу суспільства та органів влади до проблеми розвитку архівів як важливих установ національної пам’яті.

Детальніше...

УВАГА!

kalendar 1      З метою раціонального використання робочого часу студентів і працівників університету та створення сприятливих умов для відпочинку і святкування 8 березня – Міжнародного жіночого дня, 1 травня – Дня праці, 28 червня – Дня Конституції України робочі дні перенесені з:

          - п’ятниці 09.03.2018 р. на суботу 03.03.2018 р.;

          - понеділка 30.04.2018 р. на суботу 05.05.2018 р.;

          - п’ятниці 29.06.2018 р. на суботу 23.06.2018 р.

Адміністрація університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Дні відкритих дверей  

дні відкритих дверей1

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 605 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід