Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Profsport2017 zast

   Вкраїна – це море. Воно червоне. Хто сам – потоне. В гурті – переборе.

Лазар Баранович

Підтримуючи кращі традиції рідного університету, ми в черговий раз довели, що справді є міцною Драгоманівською родиною, котру неможливо ні перебороти, ні зламати.

    А усвідомлення того, що насправді відбулося протягом цих трьох колосально насичених днів, прийшло до тих, хто мав хоча б мінімальне відношення до цього заходу, лиш через кілька днів після самої події. Мова зараз йде про один із надзвичайних драгоманівських заходів –  спортивно-інтелектуальну гру «Profsport2017», який відбувся 6 – 8 жовтня на базі університету «Берізка» за підтримки ректорату університету та первинної профспілкової організації студентів і аспірантів,  а також за участі 101 бригади охорони генерального штабу України.

    І там було все: пристрасті, дух боротьби, друзі, кохання, шалений драйв та найсильніші емоції. Наші ставки на «очікування/реальність» цілком виправдали себе. Й учасники заходу, і його організатори викладалися на 100+%, натомість отримали у стократ більшу віддачу – нові знайомства, нові емоції, нові друзі, нові сподівання.

    А ідея «Profsport2017» як слова з пісні Кузьми – «не маючи нічого, мати всьо». Віримо, що це початок нової історії у стінах НПУ, і знаємо, що основна цінність колективу – люди, вірні своїй справі. Особливу подяку від імені організаторів та учасників заходу хочемо висловити ректору НПУ імені М. П. Драгоманова Віктору Андрущенку за всебічну допомогу та підтримку ініціативного студентства на будь-яких рівнях, а ще – нашому випускнику  Олексію Горелову за відданість, ідейність та любов до діла, котре робить.

  Завдяки «Profsport2017» драгоманівці стали перш за все командою, котра продемонстрували як потрібно працювати, відпочивати та дружити. Ми вдихнули свіже повітря до легень студентства Першого Педагогічного! Тож, «Profsport2017», до зустрічі у наступному році!

  І звичайно ж, вітаємо команду «Кока Кола» інженерно-педагогічного факультету за здобуте перше місце в спортивно-інтелектуальній грі  «Profsport2017». Ви довели, що затрачені зусилля ніколи не бувають марними.

 

   

Короткі новини

Стартує третя спортивно-інтелектуальна гра "Profsport"

profsport     Первинна профспілкова організація студентів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує взяти участь у третій спортивно-інтелектуальній грі "Profsport", яка відбудеться 21-23 вересня 2018 року на території спортивно-оздоровчої бази НПУ "Берізка".

     На учасників чекає кілька етапів, де вони мають продемонструвати згуртованість команди, її фізичну підготовку та інтелектуальні здібності. Серед таких – візитівка, нічний квест, туристичні змагання та інші (не менш цікаві й захоплюючі).

   На території бази є умови для встановлення наметових таборів команд. Під час змагань працюватиме польова кухня й душ. Не втрачайте нагоди відчути себе справжніми туристами та поринути в атмосферу походу й пригод!

   Подати заявку своєї команди ви можете в студентському профкомі (каб. 1-5 центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова, вул. Пирогова, 9). Чекаємо на вас!

Прес-служба університету

Запрошуємо на інтерактивну лекцію

kit hrystyna   Факультет політології та права і Центр правничої допомоги Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошують співробітників та студентів університету на інтерактивну лекцію «ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ», яка відбудеться 18 вересня 2018 р. о 12:30 в ауд. 340 (вул. Пирогова, 9).

   Лектор - ХРИСТИНА КІТ (адвокат, кандидат юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», експерт з протидії домашньому насильству).

Детальніше...

V Ювілейна міжнародна конференція «Наукова еліта у розвитку держав» / День позашкілля

den pozashkillya   25−26 вересня 2018 р. у м. Києві відбудеться V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».

  Конференція проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.09.2018 р. №1/9−533.

   Метою конференції є обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства.

Детальніше...

Надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників

ogoloshennya     Навчально-методичний центр університету інформує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" випускникам, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, уклали договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки та приступили до роботи, надається одноразова адресна грошова допомога у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Детальніше...

Запрошуємо на V Морозівські читання

konf moroz    Запрошуємо взяти участь у V Морозівських читаннях,  які відбудуться 18-19 жовтня 2018 р. у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

  Тематичне засідання – “Тьюторство як засіб інтернаціоналізації освітньо-наукового простору вищої школи”

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Сайт вступної кампанії  

download

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 507 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід