Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vub zast 1      В університеті стартувала передвиборча агітація кандидатів у ректори вишу. Як повідомляє оргкомітет, статус кандидатів на посаду очільника НПУ імені М. П. Драгоманова отримали троє осіб – Віктор Андрущенко, Ольга Олійник та Людмила Пундик. Наразі кожен із кандидатів має продемонструвати свою передвиборчу програму та ознайомити з потенційними перспективами розвитку університету (у разі їх обрання) своїм виборцям – колективу університету: студентам, викладачам та співробітникам НПУ. Зустрічі з ними будуть відбуватися згідно графіку, опублікованого на сайті раніше.

     24 жовтня у Блакитній залі університету відбулась зустріч одного з кандидатів – Віктора Андрущенка, який повідав аудиторії власне бачення стратегій розвитку вишу. «Наш університет має готувати такого вчителя, який підготує нове покоління патріотів, молодь, яка візьме на себе відповідальність за долю нашої країни!.. Ми зобов’язані залишатися кращим педагогічним університетом держави», – такими словами розпочав свою промову Віктор Петрович.

Vub 2

      В. Андрущенко окреслив стратегічний план роботи, серед якого пріоритетними напрямками визнав збереження лідерського статусу університету серед педагогічних вишів України та посилення міжнародної діяльності і співпраці з іншими навчальними закладами світу, розширення мережі міжнародних контактів, науковий – сприяння розвитку студентської науки та творчості, підтримка наукових розробок молодих науковців, освітній –гарантія сучасних стандартів якості наданих університетом освітніх послуг та постійне їх покращення завдяки впровадженню нових курсів, оновлення змісту освітніх програм, застосування новітніх педагогічних технологій, господарчий – збереження та розширення мережі навчальних корпусів, гуртожитків та баз оздоровлення університету, проте найголовніше – забезпечення атмосфери довіри і творчості в колективі, захист та підтримка студентського та професорсько-викладацького колективу НПУ імені М. П. Драгоманова, сприяння всебічному розвитку студентства.  Були визначені також і ділянки в роботі, які наразі потребують удосконалення, серед таких – утримання корпусів при зростанні тарифів, облаштування бази оздоровлення «Берізка», працевлаштування студентів, розширення самостійності студентів  і вибору власної траєкторії навчання, академічна мобільність студентів та деякі ін.

    Нагадуємо, що 1 листопада відбудуться вибори ректора НПУ імені М.П. Драгоманова. Запрошуємо реалізувати своє право голосу, висловити своє волевиявлення та обрати очільника Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, який укріплюватиме його позиції в українському і світовому освітньому та науковому просторі.  

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Успіхи та виклики децентралізації в Україні

lectorij   Факультет політології та права запрошує всіх, кому цікаво дізнатись експертну оцінку актуальної реформи місцевого самоврядування, відвідати відкриту лекцію Політико-правового лекторію на тему: «Успіхи та виклики децентралізації в Україні».

      Захід відбудеться 12 грудня 2018 року о 9:30 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

10-14 грудня – Всеукраїнський тиждень права

pravo     У межах проведення Всеукраїнського тижня права факультет політології і права НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує відвідати низку заходів.

   

Детальніше...

Як фінтех змінює світ

fintex   Підприємницький клуб Dragomanov StartUp Club (кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції) запрошує на майстер-клас “Фінтех як соціальний тренд або Як фінтех змінює світ”, який відбудеться 10 грудня 2018 року о 14:00 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

Шановні колеги!

erasmus     Запрошуємо на чергову зустріч робочої групи Erasmus, яка відбудеться 7 грудня 2018 року об 11.00 в ауд.232 головного корпусу університету.

   На зустрічі пройде обговорення фішок проектної діяльності, зокрема результатів проекту, індикаторів проекту, оцінки ризиків, логіко-структурної матриці, моніторингу проекту.

      Спікер - Тетяна Матусевич.

Відділ міжнародних зв’язків

Перенесення робочих днів

uvaha     Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. №1-р та згідно з наказом ректора університету від 05.11.2018 р. з метою забезпечення  раціонального  використання робочого часу і створення студентам та працівникам університету сприятливих умов для святкування Різдва Христового  і  Нового  2019 року пересено робочі дні:

  • з понеділка 24 грудня 2018 року – на суботу 22 грудня 2018 року;
  • з понеділка 31 грудня 2018 року – на суботу 29 грудня 2018 року.  

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 485 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід