Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

vub zast 1      В університеті стартувала передвиборча агітація кандидатів у ректори вишу. Як повідомляє оргкомітет, статус кандидатів на посаду очільника НПУ імені М. П. Драгоманова отримали троє осіб – Віктор Андрущенко, Ольга Олійник та Людмила Пундик. Наразі кожен із кандидатів має продемонструвати свою передвиборчу програму та ознайомити з потенційними перспективами розвитку університету (у разі їх обрання) своїм виборцям – колективу університету: студентам, викладачам та співробітникам НПУ. Зустрічі з ними будуть відбуватися згідно графіку, опублікованого на сайті раніше.

     24 жовтня у Блакитній залі університету відбулась зустріч одного з кандидатів – Віктора Андрущенка, який повідав аудиторії власне бачення стратегій розвитку вишу. «Наш університет має готувати такого вчителя, який підготує нове покоління патріотів, молодь, яка візьме на себе відповідальність за долю нашої країни!.. Ми зобов’язані залишатися кращим педагогічним університетом держави», – такими словами розпочав свою промову Віктор Петрович.

Vub 2

      В. Андрущенко окреслив стратегічний план роботи, серед якого пріоритетними напрямками визнав збереження лідерського статусу університету серед педагогічних вишів України та посилення міжнародної діяльності і співпраці з іншими навчальними закладами світу, розширення мережі міжнародних контактів, науковий – сприяння розвитку студентської науки та творчості, підтримка наукових розробок молодих науковців, освітній –гарантія сучасних стандартів якості наданих університетом освітніх послуг та постійне їх покращення завдяки впровадженню нових курсів, оновлення змісту освітніх програм, застосування новітніх педагогічних технологій, господарчий – збереження та розширення мережі навчальних корпусів, гуртожитків та баз оздоровлення університету, проте найголовніше – забезпечення атмосфери довіри і творчості в колективі, захист та підтримка студентського та професорсько-викладацького колективу НПУ імені М. П. Драгоманова, сприяння всебічному розвитку студентства.  Були визначені також і ділянки в роботі, які наразі потребують удосконалення, серед таких – утримання корпусів при зростанні тарифів, облаштування бази оздоровлення «Берізка», працевлаштування студентів, розширення самостійності студентів  і вибору власної траєкторії навчання, академічна мобільність студентів та деякі ін.

    Нагадуємо, що 1 листопада відбудуться вибори ректора НПУ імені М.П. Драгоманова. Запрошуємо реалізувати своє право голосу, висловити своє волевиявлення та обрати очільника Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, який укріплюватиме його позиції в українському і світовому освітньому та науковому просторі.  

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Про вступну кампанію 2018 року на радіо Голос Столиці

olephirenko     Шановні абітурієнти, батьки і ті, кого цікавить питання вступної кампанії 2018 року!  Усім, хто склав цьогоріч ЗНО і готується вступати до омріяного закладу вищої освіти, але все ще губиться у всіх цих правилах та умовах вступу, радимо переглянути цей сюжет >>> https://www.youtube.com/watch?v=7XbhI-NS42o

 Відповідальний секретар Приймальної комісії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Тарас Олексійович Олефіренко відвідав програму на радіо «Голос Столиці», де розповів про всі тонкощі вступу, що потрібно знати і як діяти кожному вступнику та багато іншого...

   Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цього року пропонує більше сотні різноманітних спеціальностей. А щоб не розгубитися у них, скористайтеся наступною програмою, яка, безсумнівно, допоможе Вам із вибором: http://vstup.npu.edu.ua/uk-ua/obery-svoyu-spetsialnist

Прес-служба університету

Програма «Непростий вибір»: психолог-логопед-дефектолог – хто це?

nepr vybir   Спеціальна освіта в Україні. Яка вона нині? Як її отримати? Які спеціалізації пропонує факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова?

     Хочете почути відповіді – програма «Непростий вибір» (ефір від 19 червня 2018 року) на RADIO HAYAT, де доктор педагогічних наук, професор, заступниця декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова Світлана Федоренко і магістрантка цього факультету Інна Ханас ознайомлять Вас із усіма особливостями і тонкощами професій  логопед, тифлопедагог, олігофренопедагог, сурдопедагог, ортопедагог, психолог та ін., а також повідають Вам особливості та переваги навчання на цих спеціальностях.

Прес-служба університету

Ще одна важка втрата для українського народу…

drach     На 82 році життя відійшов у кращий світ відомий український поет, перекладач, кіносценарист, літературний критик, член Наглядової ради НПУ імені М. П. Драгоманова Іван Драч.

 

Детальніше...

Рейтинг ВНЗ України "Топ-200 Україна 2018"

top 200       21 місце з 200 українських ЗВО та 1 місце серед педагогічних у цьому році посів Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова в академічному рейтингу ВНЗ України "Топ-200 Україна 2018".

 Рейтинг презентує Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" (http://www.euroosvita.net/) в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/).

Детальніше...

Запрошуємо на семінар

scopuslogo    Запрошуємо на семінар з депонування результатів інтелектуальної діяльності та користування наукометричною базою даних Scopus, який  відбудеться 13 червня 2018 року о 14.00 в ауд. 340 центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул.Пирогова, 9, 3 поверх).

    Нагадуємо, що в університеті відкрито вільний доступ до користування базами даних Scopus та Web of Science.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті Один гість та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід