Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

vub zast 1      В університеті стартувала передвиборча агітація кандидатів у ректори вишу. Як повідомляє оргкомітет, статус кандидатів на посаду очільника НПУ імені М. П. Драгоманова отримали троє осіб – Віктор Андрущенко, Ольга Олійник та Людмила Пундик. Наразі кожен із кандидатів має продемонструвати свою передвиборчу програму та ознайомити з потенційними перспективами розвитку університету (у разі їх обрання) своїм виборцям – колективу університету: студентам, викладачам та співробітникам НПУ. Зустрічі з ними будуть відбуватися згідно графіку, опублікованого на сайті раніше.

     24 жовтня у Блакитній залі університету відбулась зустріч одного з кандидатів – Віктора Андрущенка, який повідав аудиторії власне бачення стратегій розвитку вишу. «Наш університет має готувати такого вчителя, який підготує нове покоління патріотів, молодь, яка візьме на себе відповідальність за долю нашої країни!.. Ми зобов’язані залишатися кращим педагогічним університетом держави», – такими словами розпочав свою промову Віктор Петрович.

Vub 2

      В. Андрущенко окреслив стратегічний план роботи, серед якого пріоритетними напрямками визнав збереження лідерського статусу університету серед педагогічних вишів України та посилення міжнародної діяльності і співпраці з іншими навчальними закладами світу, розширення мережі міжнародних контактів, науковий – сприяння розвитку студентської науки та творчості, підтримка наукових розробок молодих науковців, освітній –гарантія сучасних стандартів якості наданих університетом освітніх послуг та постійне їх покращення завдяки впровадженню нових курсів, оновлення змісту освітніх програм, застосування новітніх педагогічних технологій, господарчий – збереження та розширення мережі навчальних корпусів, гуртожитків та баз оздоровлення університету, проте найголовніше – забезпечення атмосфери довіри і творчості в колективі, захист та підтримка студентського та професорсько-викладацького колективу НПУ імені М. П. Драгоманова, сприяння всебічному розвитку студентства.  Були визначені також і ділянки в роботі, які наразі потребують удосконалення, серед таких – утримання корпусів при зростанні тарифів, облаштування бази оздоровлення «Берізка», працевлаштування студентів, розширення самостійності студентів  і вибору власної траєкторії навчання, академічна мобільність студентів та деякі ін.

    Нагадуємо, що 1 листопада відбудуться вибори ректора НПУ імені М.П. Драгоманова. Запрошуємо реалізувати своє право голосу, висловити своє волевиявлення та обрати очільника Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, який укріплюватиме його позиції в українському і світовому освітньому та науковому просторі.  

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Стартує третя спортивно-інтелектуальна гра "Profsport"

profsport     Первинна профспілкова організація студентів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує взяти участь у третій спортивно-інтелектуальній грі "Profsport", яка відбудеться 21-23 вересня 2018 року на території спортивно-оздоровчої бази НПУ "Берізка".

     На учасників чекає кілька етапів, де вони мають продемонструвати згуртованість команди, її фізичну підготовку та інтелектуальні здібності. Серед таких – візитівка, нічний квест, туристичні змагання та інші (не менш цікаві й захоплюючі).

   На території бази є умови для встановлення наметових таборів команд. Під час змагань працюватиме польова кухня й душ. Не втрачайте нагоди відчути себе справжніми туристами та поринути в атмосферу походу й пригод!

   Подати заявку своєї команди ви можете в студентському профкомі (каб. 1-5 центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова, вул. Пирогова, 9). Чекаємо на вас!

Прес-служба університету

Запрошуємо на інтерактивну лекцію

kit hrystyna   Факультет політології та права і Центр правничої допомоги Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошують співробітників та студентів університету на інтерактивну лекцію «ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ», яка відбудеться 18 вересня 2018 р. о 12:30 в ауд. 340 (вул. Пирогова, 9).

   Лектор - ХРИСТИНА КІТ (адвокат, кандидат юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», експерт з протидії домашньому насильству).

Детальніше...

V Ювілейна міжнародна конференція «Наукова еліта у розвитку держав» / День позашкілля

den pozashkillya   25−26 вересня 2018 р. у м. Києві відбудеться V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».

  Конференція проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.09.2018 р. №1/9−533.

   Метою конференції є обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства.

Детальніше...

Надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників

ogoloshennya     Навчально-методичний центр університету інформує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" випускникам, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, уклали договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки та приступили до роботи, надається одноразова адресна грошова допомога у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Детальніше...

Запрошуємо на V Морозівські читання

konf moroz    Запрошуємо взяти участь у V Морозівських читаннях,  які відбудуться 18-19 жовтня 2018 р. у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

  Тематичне засідання – “Тьюторство як засіб інтернаціоналізації освітньо-наукового простору вищої школи”

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Сайт вступної кампанії  

download

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 292 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід