Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

maths zast   13-14 грудня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова була проведена Міжнародна наукова конференція «Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь».

    Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені  М. П. Драгоманова, Національна академія педагогічних наук України, Інститут математики Національної академії наук України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

 


maths 1    Тема конференції близька до наукових інтересів відомого українського математика, педагога та організатора освіти – Миколи Івановича Шкіля, поле дослідження якого – розробка асимптотичних методів інтегрування диференціальних рівнянь та їх систем, складні випадки внутрішніх і зовнішніх резонансів. Усе своє свідоме життя він присвятив Драгоманівському університету, пройшовши шлях від студентської лави до його очільника, на посаді якого був тридцять років. Під його керівництвом захищено 25 кандидатських і 5 докторських дисертацій. Він очолював відому в Україні та далеко за її межами наукову школу «Проблеми наближених методів розв'язання диференціальних та інтегральних рівнянь» та є автором 350 наукових праць, серед яких 10 монографій, 22 підручники та посібники. Саме цій прекрасній Людині, незрівнянному Математику і Педагогу цього року виповнилося б 85 років. До цієї дати і була приурочена конференція.

maths 2 З привітальним словом на пленарному засіданні звернувся до учасників конференції проректор з навчально-методичної роботи, доктор філософських наук, професор Роман Вернидуб, побажавши натхненної праці, наукової дискусії та успішної реалізації теоретичних та практичних ініціатив, народжених у її процесі.

maths 3

   Проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Григорій Торбін у вступному слові висловив переконання, що ця конференція стане ще одним важливим кроком у здійсненні завдань розвитку не лише математичної науки, але й педагогічної освіти в цілому. «І зважаючи на те, що сьогодні освіта, як середня, так і вища, переживає кардинальні зміни, ми, як педагогічний університет, – зазначив проректор, – повинні першими на них реагувати. І навіть більше – випереджати і пропонувати власні ініціативи, методики та технології навчання. Ми активно працюємо над реалізацією Проекту «Нова українська школа», у якій однією із ключових компетентностей, якою має оволодіти учень, визначено математичну грамотність. І саме на вчителя покладена місія сформувати її».

maths 4

   Подякував за участь та вшанування імені відомого українського математика, педагога та організатора освіти Миколи Шкіля і декан фізико-математичного факультету Микола Працьовитий, відзначивши його заслуги з розбудови фізико-математичного факультету та його наукових шкіл.

maths 5

   Протягом двох днів в університеті проводились пленарні та секційні засідання з трьох тематичних напрямів: асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь, вибрані проблеми сучасної математики та методика викладання математики в середніх та вищих навчальних закладах.

maths 7

    Завершилась конференція вшануванням пам’яті Миколи Івановича Шкіля та покладанням квітів на його могилу на Байковому кладовищі.

Прес-служба університету

 

   

Короткі новини

Сумуємо...

gerasymenko    15 липня 2018 року на 61 році пішов з життя Герасименко Олександр Іванович – справжній офіцер, люблячий чоловік, батько, сумлінний працівник, хороший товариш, добра, порядна, відповідальна людина. Все своє свідоме життя Олександр Іванович присвятив служінню людям.

    Народився 2 березня 1958 року в м. Бобруйськ (Білорусія). Після закінчення школи (у 1975 р.) працював фрезерувальником Красилівського філіалу заводу металовиробників (м. Красилів, Хмельницької області). У 1976 році був призваний до лав Збройних Сил СРСР. Саме служба в армії загартувала його, зробила справжнім чоловіком.

Детальніше...

З Днем Конституції України!

photo

Відповідь на звернення від Вченої ради НПУ імені М. П. Драгоманова

npu Голові правління ГО «Центр інформації

 про права людини» Т. П. Печончик

Центру інформації про права людини

Українській Гельсінській спілці з прав людини

Освітньому дому прав людини — Чернігів

Детальніше...

Про вступну кампанію 2018 року на радіо Голос Столиці

olephirenko     Шановні абітурієнти, батьки і ті, кого цікавить питання вступної кампанії 2018 року!  Усім, хто склав цьогоріч ЗНО і готується вступати до омріяного закладу вищої освіти, але все ще губиться у всіх цих правилах та умовах вступу, радимо переглянути цей сюжет >>> https://www.youtube.com/watch?v=7XbhI-NS42o

 Відповідальний секретар Приймальної комісії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Тарас Олексійович Олефіренко відвідав програму на радіо «Голос Столиці», де розповів про всі тонкощі вступу, що потрібно знати і як діяти кожному вступнику та багато іншого...

   Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цього року пропонує більше сотні різноманітних спеціальностей. А щоб не розгубитися у них, скористайтеся наступною програмою, яка, безсумнівно, допоможе Вам із вибором: http://vstup.npu.edu.ua/uk-ua/obery-svoyu-spetsialnist

Прес-служба університету

Програма «Непростий вибір»: психолог-логопед-дефектолог – хто це?

nepr vybir   Спеціальна освіта в Україні. Яка вона нині? Як її отримати? Які спеціалізації пропонує факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова?

     Хочете почути відповіді – програма «Непростий вибір» (ефір від 19 червня 2018 року) на RADIO HAYAT, де доктор педагогічних наук, професор, заступниця декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова Світлана Федоренко і магістрантка цього факультету Інна Ханас ознайомлять Вас із усіма особливостями і тонкощами професій  логопед, тифлопедагог, олігофренопедагог, сурдопедагог, ортопедагог, психолог та ін., а також повідають Вам особливості та переваги навчання на цих спеціальностях.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 395 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід