Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

Код:

<a href="http://www.npu.edu.ua" target="_blank"><img border="0" src="http://www.npu.edu.ua
/images/stories/logos/logo_npu.png" width="100"/></a>

   

maths zast   13-14 грудня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова була проведена Міжнародна наукова конференція «Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь».

    Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені  М. П. Драгоманова, Національна академія педагогічних наук України, Інститут математики Національної академії наук України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

 


maths 1    Тема конференції близька до наукових інтересів відомого українського математика, педагога та організатора освіти – Миколи Івановича Шкіля, поле дослідження якого – розробка асимптотичних методів інтегрування диференціальних рівнянь та їх систем, складні випадки внутрішніх і зовнішніх резонансів. Усе своє свідоме життя він присвятив Драгоманівському університету, пройшовши шлях від студентської лави до його очільника, на посаді якого був тридцять років. Під його керівництвом захищено 25 кандидатських і 5 докторських дисертацій. Він очолював відому в Україні та далеко за її межами наукову школу «Проблеми наближених методів розв'язання диференціальних та інтегральних рівнянь» та є автором 350 наукових праць, серед яких 10 монографій, 22 підручники та посібники. Саме цій прекрасній Людині, незрівнянному Математику і Педагогу цього року виповнилося б 85 років. До цієї дати і була приурочена конференція.

maths 2 З привітальним словом на пленарному засіданні звернувся до учасників конференції проректор з навчально-методичної роботи, доктор філософських наук, професор Роман Вернидуб, побажавши натхненної праці, наукової дискусії та успішної реалізації теоретичних та практичних ініціатив, народжених у її процесі.

maths 3

   Проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Григорій Торбін у вступному слові висловив переконання, що ця конференція стане ще одним важливим кроком у здійсненні завдань розвитку не лише математичної науки, але й педагогічної освіти в цілому. «І зважаючи на те, що сьогодні освіта, як середня, так і вища, переживає кардинальні зміни, ми, як педагогічний університет, – зазначив проректор, – повинні першими на них реагувати. І навіть більше – випереджати і пропонувати власні ініціативи, методики та технології навчання. Ми активно працюємо над реалізацією Проекту «Нова українська школа», у якій однією із ключових компетентностей, якою має оволодіти учень, визначено математичну грамотність. І саме на вчителя покладена місія сформувати її».

maths 4

   Подякував за участь та вшанування імені відомого українського математика, педагога та організатора освіти Миколи Шкіля і декан фізико-математичного факультету Микола Працьовитий, відзначивши його заслуги з розбудови фізико-математичного факультету та його наукових шкіл.

maths 5

   Протягом двох днів в університеті проводились пленарні та секційні засідання з трьох тематичних напрямів: асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь, вибрані проблеми сучасної математики та методика викладання математики в середніх та вищих навчальних закладах.

maths 7

    Завершилась конференція вшануванням пам’яті Миколи Івановича Шкіля та покладанням квітів на його могилу на Байковому кладовищі.

Прес-служба університету

 

   

Короткі новини

Проведено нараду

    naradaЗважаючи на звернення студентів університету, які з обуренням поставилися до експонатів, презентованих виставкою «Виховні акти», ректором НПУ імені М. П. Драгоманова Віктором Андрущенком була проведена нарада за участі деканів факультетів та представників відповідних університетських структур.

    На нараді було обговорено питання щодо оптимізації роботи арт-простору «SKLO», плануванні відповідних експозицій та заходів.

Детальніше...

До 150-річчя українського математика Георгія Вороного

          Вороний математикНаціональний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут математики Національної академії наук України і Київське математичне товариство запрошують ушанувати видатного українського математика Георгія Вороного (1868–1908). Освітні та меморіальні заходи на честь його 150-річчя відбуватимуться 23–27 квітня 2018 року в Києві, а також у с. Журавка Чернігівської області.

Детальніше...

Лист-звернення від студентів НПУ імені М. П. Драгоманова до адміністрації вишу

info      Студенти звернулися з листом до очільника університету Віктора Андрущенка з проханням відреагувати на ситуацію, що склалась навколо приміщення арт-простору "SKLO".

Лист публікаємо далі 

Детальніше...

Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасний погляд на обдарованість та розвиток талантів»

obdar dity      Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «Сучасний погляд на обдарованість та розвиток талантів», який відбудеться 19 квітня 2018 року о 13.00 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9; центральний корпус, ауд. 231).

Детальніше...

Міжнародна науково-методична конференція "Робота з науково обдарованою молоддю: проблеми та перспективи"

 konf molod 1       17-19 квітня в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбудеться Міжнародна науково-методична конференція "Робота з науково обдарованою молоддю: проблеми та перспективи". Науковці, викладачі, вчителі, аспіранти та студенти мають змогу взяти в ній участь як в ролі доповідача, так і в ролі слухача.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Дні відкритих дверей  

дні відкритих дверей1

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 552 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід