vebinar 2     У рамках Модулю Жана Моне програми Еразмус+ «Соціальна згуртованість в освіті і врядуванні: Європейські студії», який втілюється викладачами Національного педагогічного університету, 31 січня 2018 з 9.00 до 12.00 год було проведено черговий вебінар на тему «Сучасні виклики європейських студій: інституційний розвиток під впливом ЄС». Відповідно до технічного завдання Модулю Жана Моне цього разу цільовою аудиторією виступили слухачі Національної академії державного управління при Президентові України – державні службовці різних рівнів: від спеціалістів місцевих адміністрацій до керівників департаментів міністерств.

Під час вебінару розглядались надзвичайно актуальні питання розвитку ЄС та його співпраці з Україною, зокрема:

• Що таке ЄС, спільний ринок, гармонізоване право?
  • Чому ЄС є особливим?
  • Чи дійсно ЄС здатен впливати на держави-члени та інші держави, що вступають з ним у взаємодію, ефективно й без прямого тиску?
  • Які зміни приходять у систему освіти і як має здійснюватись управління ними?

Для проведення вебінару було запрошено кандидата філософських наук, доцента Лодзького політехнічного університету Каріну Баранцеву, яка також є експертом Модулю Жана Моне в НПУ імені М. П. Драгоманова.

vebinar 1

Особливу увагу під час вебінару було приділено особливостям розбудови інституційної спроможності України, зокрема в системі вищої освіти. Державні службовці могли обговорити питання впливу внутрішніх та зовнішніх чинників на розбудову інституційної спроможності, втілення реформ, впровадження Угоди про асоціацію. Проблемні питання розглядались у контексті демократичних перетворень у державі. Учасники звертали особливу увагу на впливи релігійних і культурних чинників на інституційний розвиток у системі освіти.

Нагадаємо, що перший вебінар проводився у грудні для студентів і викладачів нашого вишу. Таким чином вдалось забезпечити синергію сфери освіти і управління.

Організаторами заходу виступили Мар’я Нестерова – академічний координатор Модулю Жана Моне, Марина Чулаєвська – викладач Модулю Жана Моне.

Відділ міжнародного співробітництва та євроінтеграції

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

Обери свою спеціальність

download