Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vch rada zast   27 лютого 2018 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулось засідання Вченої ради університету, де було підписано одразу дві нові угоди про співпрацю з Комунальним вищим навчальним закладом Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» та ТОВ «Універсальний освітній простір «АКЦЕНТ».

 

 

vch rada 1

vch rada 2

    Вчена рада Академії нагородила ректора НПУ імені М. П. Драгоманова професора Віктора Андрущенка найвищою нагородою свого закладу Медаллю «М.І. Пирогов — попечитель Київського навчального округу».

       Серед питань порядку денного цієї ради – змістове та кадрове забезпечення підготовки педагогів до впровадження інноваційної діяльності в роботу навчальних закладів України та звіт про результати науково-дослідної роботи викладачів за держбюджетною, госпдоговірною та ініціативною тематикою у 2017 р.

vch rada 3

   Заслухавши та обговоривши інформацію декана факультету педагогіки і психології академіка В. Бондаря та голови робочої групи професора О. Тимошенка  щодо першого питання, Вчена рада університету констатувала, що факультет педагогіки та психології проводить значну роботу з приведення змісту підготовки фахівців для освітніх закладів України у відповідність до концепцій «Нова українська школа» та «Розвиток педагогічної освіти», кадрового забезпечення їх реалізації та розроблення і впровадження інноваційних технологій навчання студентів професії вчителя.

vch rada 4     Після обговорення доповіді начальника відділу організації наукових досліджень професора  В. Баштового про результати науково-дослідної роботи викладачів у 2017 році Вчена рада університету ухвалила продовжити виконання держбюджетної тематики в 2018 році відповідно до тематичного плану, а також розпочати виконання науково-дослідних проектів, які виграли конкурс та рекомендовані Міністерством освіти і науки України до виконання.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Успіхи та виклики децентралізації в Україні

lectorij   Факультет політології та права запрошує всіх, кому цікаво дізнатись експертну оцінку актуальної реформи місцевого самоврядування, відвідати відкриту лекцію Політико-правового лекторію на тему: «Успіхи та виклики децентралізації в Україні».

      Захід відбудеться 12 грудня 2018 року о 9:30 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

10-14 грудня – Всеукраїнський тиждень права

pravo     У межах проведення Всеукраїнського тижня права факультет політології і права НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує відвідати низку заходів.

   

Детальніше...

Як фінтех змінює світ

fintex   Підприємницький клуб Dragomanov StartUp Club (кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції) запрошує на майстер-клас “Фінтех як соціальний тренд або Як фінтех змінює світ”, який відбудеться 10 грудня 2018 року о 14:00 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

Шановні колеги!

erasmus     Запрошуємо на чергову зустріч робочої групи Erasmus, яка відбудеться 7 грудня 2018 року об 11.00 в ауд.232 головного корпусу університету.

   На зустрічі пройде обговорення фішок проектної діяльності, зокрема результатів проекту, індикаторів проекту, оцінки ризиків, логіко-структурної матриці, моніторингу проекту.

      Спікер - Тетяна Матусевич.

Відділ міжнародних зв’язків

Перенесення робочих днів

uvaha     Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. №1-р та згідно з наказом ректора університету від 05.11.2018 р. з метою забезпечення  раціонального  використання робочого часу і створення студентам та працівникам університету сприятливих умов для святкування Різдва Христового  і  Нового  2019 року пересено робочі дні:

  • з понеділка 24 грудня 2018 року – на суботу 22 грудня 2018 року;
  • з понеділка 31 грудня 2018 року – на суботу 29 грудня 2018 року.  

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 529 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід