nauka zast    16-20 квітня в НПУ імені М. П. Драгоманова проходив тиждень студентської науки. Розпочався він зі щорічної звітно-наукової конференції студентів «Освіта та наука–2018».

Відкривав конференцію ректор університету НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко, який привітав її учасників та побажав плідних дискусій, наснаги й невтомності в новаторському пошуку, реалізації усіх творчих ініціатив та наукових проектів.

nauka 1

До привітань долучилися проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Григорій Торбін

nauka 2

та голова Ради молодих вчених університету доктор філософських наук, професор Сергій Терепищий.

nauka 3

На загальноуніверситетському пленарному засіданні свої наукові здобутки демонстрували студенти кількох різних факультетів, зокрема Наталія Гудована, студентка ІІІ курсу факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка презентувала символіку кольорів у романі Володимира Даниленка "Кохання в стилі бароко".

nauka 4

Ілля Олексієнко, студент IV курсу факультету інформатики, доповідав про розробку та тестування веб-орієнтованого програмного засобу  "Електронний розклад".

Марія Бузина, студентка ІІІ курсу факультету іноземної філології, розповідала про способи і засоби вербалізації американської фемінності (на матеріалі англомовних глянцевих журналів).

nauka 5

А Василь Пріц, студент ІІ курсу магістратури фізико-математичного факультету, ознайомлював зі своєю моделлю Лямбда-CDM. Після жвавої дискусії (а кохання й космос ніколи й нікого ще байдужим не залишали!), робота плавно перенеслась на факультети, де протягом всього тижня відбувалися і пленарні, й секційні засідання.

nauka 6

Проте студенти ініціювали провести ще одну конференцію, присвячену обдарованій молоді. А студенти в НПУ й справді розумні й креативні! У 2017 році  переможцями на Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах наукових робіт стали аж 28 студентів-драгоманівців.

nauka 7

Отож, 18 квітня розпочала свою роботу Міжнародна науково-методична конференція «Робота з науково обдарованою молоддю: проблеми та перспективи», до якої долучилися науковці з Грузії, Молдови, Туркменістану, Китаю.

nauka 8

Серед запрошених гостей – провідний фахівець в області обдарованості, професор Радбоудського університету Неймегену (Нідерланди), директор «Центру вивчення обдарованості Неймегену» Франс Монкс та видатний педагог, вчений, автор програм для обдарованих дітей, починаючи з 4-х річного віку; консультант з супроводу обдарованих і талановитих дітей/підлітків з важкими соціальними та емоційними проблемами Ганс ван Елтен; президент Малої академії наук України академік НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Станіслав Довгий; Директор Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат філософських наук Максим Гальченко та ін.

nauka 9

А вже 19 квітня у конференц-залі університету пройшов Міжнародний науково-практичний семінар, де провідні спеціалісти зі світовими іменами Франс Монкс та Ганс ван Елтен вели дискусію зі студентами НПУ та іншими учасниками засідання на тему «Сучасний погляд на обдарованість та розвиток талантів».

nauka 10

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

Обери свою спеціальність

download