gurt zast    Університетський гуртожиток – це не лише місце проживання студентів,  їх осередок існування під час навчання, але й те, з чого для більшості з них розпочинається навчальний рік. Отож період поселення студентів в НПУ імені М. П. Драгоманова розпочався та знаходиться в активній його фазі. І дізнатися, як саме воно проходить, чи немає нарікань на організацію у студентів та їх батьків, вирушив сьогодні (28 серпня 2018 року) ректор університету Віктор Андрущенко, очоливши делегацію у складі проректорів Григорія Торбіна, Миколи Корця та Ігоря Вєтрова, декана Богдана Андрусишина та голови студентського профкому Станіслава Цибіна.

gurt 1      Ректор поспілкувався зі студентським активом, відповідальним за поселення, вислухав побажання щодо вдосконалення деяких аспектів студентського життя в гуртожитку та вдячність за небайдужість до такої б, здавалося, простої і тривіальної речі, але надважливої і для самих студентів, як першачків, так і старшокурсників, і для їх батьків, які завжди хвилюються про перебування власних дітей далеко від дому,  і для адміністрації, яка прагне влаштувати все належним чином і на найвищому організаційному рівні.

gurt 2    У розмові ж з дирекцією студмістечка та комендантами Віктор Петрович наголосив на їх особливій відповідальності у роботі, людському ставленні до кожного студента, за якими потрібно приглядати, підтримувати, а інколи й просто допомогти за потреби.

gurt 3     Обійшовши всі драгомановські гуртожитки та не виявивши нарікань та зауважень щодо поселення, адміністрація вишу подякувала за роботу усім задіяним у цій справі та привітала з початком нового навчального року.

Офіційне вручення дипломів лауреатам Держпремій України в галузі науки і техніки 2017 року

derzprem     20 листопада 2018 року ректору НПУ імені М. П. Драгоманова професору Віктору  Петровичу Андрущенку було офіційно вручено диплом лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 року за роботу «Цивілізаційний вибір України і соціальний прогрес» спільно з колективом науковців. Вручення відбувалось в актовій залі Великого конференц-залу Національної академії наук України за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, президента Національної академії наук України Бориса Патона та першого віце-президента НАН України Володимира Горбуліна.

Вітаємо нашого лауреата та бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, сил і наснаги  діяти, втілювати в життя намічені плани, реалізовувати нові ідеї задля процвітання освіти і науки України!

З Міжнародним днем студента!

student    Дорогі наші студенти! Зараз у вас найпрекрасніший час у житті, адже ви постійно пізнаєте щось нове і цікаве. Своїми знаннями, креативністю та критичним мисленням ви змінюєте цей світ на краще. Попереду у вас прекрасні перспективи та пам’ятайте, що саме від вас залежить майбутнє України. І кожен ваш успіх, кожна ваша перемога – це крок вперед у розвитку нашої держави! Ви – цвіт української нації, прогресивна й активна сила, що рухає її вперед.

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента! І нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

Завжди пам’ятайте, що студент у НПУ імені М. П. Драгоманова є центральною постаттю в університеті. Й адміністрація, й увесь професорсько-викладацький склад нашого вишу завжди радий вислухати і допомогти вам у будь-якому питанні, реалізації ваших задумів і проектів. Адже студенти у нас – найкращі!!!

З найкращими побажаннями

ректор Віктор Андрущенко

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

З Днем української писемності та мови

mova