Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

profsport veres zast   Провести вихідні на природі, перейнятися командним духом, позмагатися та дійти до перемоги. Що може бути кращим? «Нічого», – запевнять Вас члени студентського профкому Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Тому цими вихідними вже втретє в університеті було проведено спортивно-інтелектуальну гру «Profsport».

           

      П’ятнадцять команд з різних факультетів нашого університету мали нагоду поборотися за першість у змаганнях, проявити свою інтелектуальну та фізичну підготовку, зібраність, згуртованість команди. Життя в справжніх польових умовах неподалік узбережжя Київського моря лише додавало учасникам азарту та надавало особливого колориту заходу.

profsport veres 1    Тематика цьогорічної гри – «Чемпіонат світу». Отож кожна команда методом жеребкування одержала певну країну, під прапором якої пройшла всі етапи, перший з яких розпочався задовго до виїзду на спортивно-оздоровчу базу НПУ імені М. П. Драгоманова «Берізка». Перше завдання гри – відзняти відеовізитівку з представленням команди та країни. Переможця було обрано шляхом визначення максимальної активності під відео в мережі Instagram.

   Перший день змагань розпочався урочистим відкриттям та запаленням вогнища, після чого команди мали нагоду представити себе вже особисто. Далі стартував нічний квест – одинадцять етапів, в яких команди мали проявити логічне мислення, вигадливість та винахідливість.

profsport veres 2      Запуск команд відбувався з певним інтервалом часу, а ті, хто очікував на свою чергу могли добре провести час, співаючи улюблених пісень під гітару. Після закінчення квесту учасники йшли до наметового містечка відпочивати та набиратися сил перед другим днем змагань, найбільш насиченим та відповідальним.

profsport veres 3    Наступного дня відбувся наступний тур – туристичні змагання, що складалися з сімнадцяти різних етапів, на яких команди мали показати найкращу фізичну підготовку та проявити взаємопідтримку та взаємодопомогу в колективі.

profsport veres 4    Тут мали місце підйом колодою, різноманітні перелази, перенос коромисла, виявлення вмінь надання першої допомоги.

profsport veres 5    Далі – обід та невеличкий відпочинок, після чого організатори забрали капітанів команд для проведення окремого конкурсу капітанів, а всі інші учасники відправилися проходити ще один квест, де за допомогою карти вони мали пройти вісім етапів, на яких їх чекали різні запитання на логіку, ребуси та інші цікаві завдання.profsport veres 6

     Після цього, коли всі етапи змагань були вже позаду, учасники мали нагоду відпочити на дискотеці.

profsport veres 7    До учасників змагань завітала й адміністрація університету на чолі з ректором В. Андрущенком. Віктор Петрович відвідав деякі етапи туристичних змагань, навідався до наметового містечка, поспілкувався зі студентами, привітав учасників, побажав усім успіхів та передав організаторам подарунки для переможців – туристичне та спортивне спорядження, – вручення яких відбувалося третього дня.

profsport veres 8   На церемонії нагородження, за традицією змагань, певними номінаціями було відзначено окремих, найяскравіших учасників. Всі команди отримали відзнаки за участь. І, звісно ж, було оголошено переможців третьої спортивно-інтелектуальної гри «Profsport» НПУ імені М. П. Драгоманова:

І місце – команда «Оригінальна назва»,

ІІ місце – команда «Coca Cola»,

ІІІ місце – команда «Fifochki & Fedos».

    Первинна профспілкова організація студентів нашого університету висловлює свою подяку всім учасникам гри «Profsport», спонсорам та партнерам, адміністрації та ректору НПУ імені М. П. Драгоманова В. Андрущенку за підтримку й допомогу.

            Далі буде, адже попереду ще весняний етап. Тому до зустрічі! До нових перемог!

profsport veres zast

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Успіхи та виклики децентралізації в Україні

lectorij   Факультет політології та права запрошує всіх, кому цікаво дізнатись експертну оцінку актуальної реформи місцевого самоврядування, відвідати відкриту лекцію Політико-правового лекторію на тему: «Успіхи та виклики децентралізації в Україні».

      Захід відбудеться 12 грудня 2018 року о 9:30 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

10-14 грудня – Всеукраїнський тиждень права

pravo     У межах проведення Всеукраїнського тижня права факультет політології і права НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує відвідати низку заходів.

   

Детальніше...

Як фінтех змінює світ

fintex   Підприємницький клуб Dragomanov StartUp Club (кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції) запрошує на майстер-клас “Фінтех як соціальний тренд або Як фінтех змінює світ”, який відбудеться 10 грудня 2018 року о 14:00 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

Шановні колеги!

erasmus     Запрошуємо на чергову зустріч робочої групи Erasmus, яка відбудеться 7 грудня 2018 року об 11.00 в ауд.232 головного корпусу університету.

   На зустрічі пройде обговорення фішок проектної діяльності, зокрема результатів проекту, індикаторів проекту, оцінки ризиків, логіко-структурної матриці, моніторингу проекту.

      Спікер - Тетяна Матусевич.

Відділ міжнародних зв’язків

Перенесення робочих днів

uvaha     Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. №1-р та згідно з наказом ректора університету від 05.11.2018 р. з метою забезпечення  раціонального  використання робочого часу і створення студентам та працівникам університету сприятливих умов для святкування Різдва Христового  і  Нового  2019 року пересено робочі дні:

  • з понеділка 24 грудня 2018 року – на суботу 22 грудня 2018 року;
  • з понеділка 31 грудня 2018 року – на суботу 29 грудня 2018 року.  

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 506 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід