kruglyystil2  6 листопада 2018 року на засіданні круглого столу «Сучасні виклики якості освіти: європейський вимір» відбулось обговорення результатів стажування викладачів НПУ імені М.П.Драгоманова в Університеті Палацького (Чеська Республіка).

Модератором зустрічі стала Тетяна Матусевич, начальник відділу міжнародних зв’язків. Розпочався круглий стіл вітальними словами організаторів та проректорів університету. Зокрема, проректор з міжнародних зв’язків Володимир Лавриненко у вступному слові актуалізував усім учасникам важливість питання якості освіти, оскільки вона є центральною темою будь-якого університету, а Університет Палацького саме розпочав роботу з підтримки якості освіти університетів України. «Для обміну досвідом до чеського університету завітали викладачі НПУ імені М.П.Драгоманова, а про результати цієї поїздки ми сьогодні і поговоримо», – зазначив Володимир Григорович. Наступним спікером виступив проректор з навчально-методичної роботи Роман Вернидуб, який наголосив на цінності та важливості того досвіду, що набули наші викладачі, перебуваючи за кордоном. Роман Михайлович зауважив, що це має сприяти підвищенню якості освітніх послуг та вдосконаленню освітніх програм в університеті. Проректор з наукової роботи Григорій Торбін зазначив, що без достатньої науково-дослідної роботи якісна освіта є неможливою, адже вони нерозривно пов’язані між собою. Також Григорій Мирославович подякував усім організаторам та учасникам круглого столу, тому що такі обговорення є справді важливими та необхідними.

kruglyystil1  Після цього учасники могли прослухати доповідь Оксани Струтинської, заступника декана з наукової та міжнародної діяльності факультету інформатики, про європейський досвід управління якістю в закладах вищої освіти.

kruglyystil3  Далі Оксана Требенко, заступник декана з наукової та науково-методичної роботи фізико-математичного факультету, розповіла про акредитацію освітніх програм в Чехії.

kruglyystil4  Марія Коновалова, доцент кафедри соціальної політики резюмувала результати стажування, розглянувши поширені проблеми забезпечення якості навчальних програм на прикладі досвіду університету Палацького.

kruglyystil5   Заслухавши доповіді та обговоривши окремі найбільш дискусійні питання, учасники круглого столу розглянули рекомендації з можливим подальшим впровадженням їх у діяльність НПУ імені М.П.Драгоманова.

kruglyystil6

З Міжнародним днем студента!

student    Дорогі наші студенти! Зараз у вас найпрекрасніший час у житті, адже ви постійно пізнаєте щось нове і цікаве. Своїми знаннями, креативністю та критичним мисленням ви змінюєте цей світ на краще. Попереду у вас прекрасні перспективи та пам’ятайте, що саме від вас залежить майбутнє України. І кожен ваш успіх, кожна ваша перемога – це крок вперед у розвитку нашої держави! Ви – цвіт української нації, прогресивна й активна сила, що рухає її вперед.

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента! І нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

Завжди пам’ятайте, що студент у НПУ імені М. П. Драгоманова є центральною постаттю в університеті. Й адміністрація, й увесь професорсько-викладацький склад нашого вишу завжди радий вислухати і допомогти вам у будь-якому питанні, реалізації ваших задумів і проектів. Адже студенти у нас – найкращі!!!

З найкращими побажаннями

ректор Віктор Андрущенко

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

З Днем української писемності та мови

mova

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

avp  Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 22 листопада 2018 року о 12:00 в ауд.231 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на лекцію, яку проводитиме людина, що вміє пробудити справжній інтерес до філософії, професіонала, який поділиться своїми секретами пізнання життєвих істин, розкриє питання ролі й місця філософії у суспільстві та спільно з вами спробує з'ясувати у чому ж полягає сенс людського буття.

Лектор – ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко.

Тема лекції: «ЯК Я РОЗУМІЮ ФІЛОСОФІЮ».