Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

kruglyystil2  6 листопада 2018 року на засіданні круглого столу «Сучасні виклики якості освіти: європейський вимір» відбулось обговорення результатів стажування викладачів НПУ імені М.П.Драгоманова в Університеті Палацького (Чеська Республіка).

    Модератором зустрічі стала Тетяна Матусевич, начальник відділу міжнародних зв’язків. Розпочався круглий стіл вітальними словами організаторів та проректорів університету. Зокрема, проректор з міжнародних зв’язків Володимир Лавриненко у вступному слові актуалізував усім учасникам важливість питання якості освіти, оскільки вона є центральною темою будь-якого університету, а Університет Палацького саме розпочав роботу з підтримки якості освіти університетів України. «Для обміну досвідом до чеського університету завітали викладачі НПУ імені М.П.Драгоманова, а про результати цієї поїздки ми сьогодні і поговоримо», – зазначив Володимир Григорович. Наступним спікером виступив проректор з навчально-методичної роботи Роман Вернидуб, який наголосив на цінності та важливості того досвіду, що набули наші викладачі, перебуваючи за кордоном. Роман Михайлович зауважив, що це має сприяти підвищенню якості освітніх послуг та вдосконаленню освітніх програм в університеті. Проректор з наукової роботи Григорій Торбін зазначив, що без достатньої науково-дослідної роботи якісна освіта є неможливою, адже вони нерозривно пов’язані між собою. Також Григорій Мирославович подякував усім організаторам та учасникам круглого столу, тому що такі обговорення є справді важливими та необхідними.

kruglyystil1  Після цього учасники могли прослухати доповідь Оксани Струтинської, заступника декана з наукової та міжнародної діяльності факультету інформатики, про європейський досвід управління якістю в закладах вищої освіти.

kruglyystil3  Далі Оксана Требенко, заступник декана з наукової та науково-методичної роботи фізико-математичного факультету, розповіла про акредитацію освітніх програм в Чехії.

kruglyystil4  Марія Коновалова, доцент кафедри соціальної політики резюмувала результати стажування, розглянувши поширені проблеми забезпечення якості навчальних програм на прикладі досвіду університету Палацького.

kruglyystil5   Заслухавши доповіді та обговоривши окремі найбільш дискусійні питання, учасники круглого столу розглянули рекомендації з можливим подальшим впровадженням їх у діяльність НПУ імені М.П.Драгоманова.

kruglyystil6

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Ідея Соборності: історія, сучасність, майбутнє

sobornist   Запрошуємо на засідання круглого столу та нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему: «Ідея Соборності: історія, сучасність, майбутнє», що відбудеться 21 січня 2019 року об 11.00 в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 231).

Детальніше...

Народна шана українським науковцям

     fortuna osnВітаємо когорту наших визначних науковців-драгомановців, зокрема ректора НПУ імені М. П. Драгоманова професора В. П. Андрущенка та професорів університету В. Б. Євтуха, В. І. Бондаря, В. П. Синьова, І. С. Булах, а також Ю. Г. Кондратьєва, М. І. Жалдака, Л. І. Мацько, О. Д. Дубогай, М. І. Шута з отриманням почесної відзнаки «Народна шана українським науковцям», приуроченої  до 100-річного ювілею Національної академії наук України від Генеральної дирекції МАРТІС «Золота Фортуна».

Детальніше...

Публікації, листи, рецензії на двотомне видання Віктора Андрущенка «Організоване суспільство» (2018)

organ suspОрганізований соціум зможе протистояти сучасним загрозам і викликам (стаття Анни Луканської; джерело: Голос України. № 246. 21 грудня 2018 р.)

Як побудувати організоване суспільство (стаття Марти Борисової; джерело: День. № 233 – 234, 21 – 22 грудня 2018 року)

Надходить час духовно-морального світогляду (інтерв’ю з В. П. Андрущенком, розмову вела Ольга Коноваленко; джерело: Освіта. № 51 – 52. 19 – 26 грудня 2018 р. С. 4 )

Філософський порядок дня. Ректор Віктор Андрущенко представив двотомник про новітнє державотворення (стаття Людмили Чечель; джерело: Україна Молода. № 141. 28 – 29 грудня 2018 р.)

"Я вірю в історичну місію українського народу" (стаття Володимира Денисенка; джерело: Урядовий кур'єр. № 7, 12 січня 2019 р. С. 12)

Лист-вітання з презентацією та виданням двотомника «Організоване суспільство» від Президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха

 

Шановні колеги!

conference     Запрошуємо вас до участі у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції  «Наукова спадщина академіка Івана Зязюна у вимірах сучасності та майбутнього», яка відбудеться 11-12 квітня 2019 р. на базі Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка.

     Детальну інформацію та умови ви можете знайти в інформаційному листі >>>

Прес-служба університету

Вітання від Президента Українського союзу промисловців та підприємців Анатолія Кінаха

USPP          Шановний Вікторе Петровичу!

   Вітаю Вас із презентацією Вашої книги, котра, на мою думку, є дуже актуальною наразі для України.

   У період геополітичних трансформацій, суспільних та економічних перетворень в Україні, її захисту від агресії РФ тощо саме структуроване громадянське суспільство – запорука наших перемог і процвітання в майбутньому.

   Важливо, щоб влада, бізнес та активна частина нашого соціуму – волонтери, інтелігенція, науковці – працювали разом над тими завданнями, які відповідають національним інтересам та сприяють благополуччю як держави, так і кожного окремого громадянина.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Merged день день

Переведення та поновлення  

Merged ПП1 ПП2

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 674 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід